Tozluyaka 12.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Tozluyaka 12.Bölüm Fragmanı ile Pazcaar akşamı FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Tozluyaka 12.bölüm özetini hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Tozluyaka bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Tozluyaka 12.Bölüm Fragmanı

Tozluyaka dizisinin 12.bölüm özeti oku Fox TV. Tozluyaka dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kenan’ın masum olduğu anlaşıldıktan sonrasında Cemre için daha zor günler geliyordur. Birisi yeni bir oyun kurmuştur ve bu kere korkma sırası Cemre’dedir. Son yaşanmış olan vakalar ve Cemre üzerine şüpheler yeni ittifakları da bununla beraber getirir. Hedef aynı fakat yol dostları başkadır artık Tozluyakalılar için. Geçmişten gelen eski bir dost da bu oyuna dahil olur. Şu sebeple onun da yarım kalmış bir hesabı vardır. Kartlar baştan dağıtılmıştır fakat bu kere her insanoğlunun eli kanlıdır.

Katilin Kenan olduğuna inanıyordur tamamımız. Kenan kendisini aklfakatk için çırpınırken en olmayacak kişiden yardım ister, Cemre’den. Eğer Vefa’nın saatini byücersa kurtulacaktır. Saatin varlığını öğrenen Cemre ise hepimizten ilkin yetişmeya çalışacaktır. Fakat onun bu tedirgin halleri Hazcaal’ın bakış açısından kaçmazca. Cemre’nin bir şeyler saklamış olduğunı her insana anlatmaya, kanıtlfakatlfakatya çalışıyordur. Her şeyden habersiz Ali ise Cemre ile aşk yadoğuen, Zeyno da Hazcaal’ın açıklamış olduğu bir sır yüzünden bir plan içine girer. Tüm bu kargaşanın içinde Berk’in kendi içindeki hesaplaşmaları, acıları da gün yüzüne çıkmaya ilaçm ediyordur. Cemre’nin tüm korkularına yeni bir şey daha eklenmiş olur. Yoksa birisi katilin kendisi byücenduğunu biliyor müdür? Yeni bir oyun adım atmıştır artık ve bunu icra eden şahıs gerçekleri de bilendir! Fakat kim?

Tozluyaka Dizi Mevzusu

Fox TV vizyonunda gösteryazcaımnmaya hazcaırlanan yeni gençlik dizisi Tozluyaka’nın ekibi belli oldu. NTC Medya ve Fatih Aksoy’un dizisi olan Tozluyaka’da da birfazcalaca tanıdık isim var. İki değişik dünyaya ilişkin gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını yitirmeme öykülerini mevzu alan dizi, gerilim nüanslarıyla da öyküsünü taçlçağrıştıracak. Dizinin oyuncu ekibinda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak benzer şekilde adlar rol alıyor.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturacağı ve başgörevinü üzerine alan sonbaharel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın yer alacağı dizinin hazcaırlık emek harcfakatları ilaçm ediyor. Varlıklı ve fukara liseli öğrencilerin sarsıcı öyküsünü anlatacak olan dizinin ekibine son olarak ‘Elkızı‘nda oynayan Çağla Şimşek dahil oldu.

Leave A Reply