Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı ile Pazcaar akşamı FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Tozluyaka 13.bölüm özetini hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Tozluyaka bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı

Tozluyaka dizisinin 13.bölüm özeti oku Fox TV. Tozluyaka dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mavi’nin gelişi Cemre’nin daha oldukçaca hata yapmasına ve sinirlenmesin sebep olur. Cemre kendisine oyun oynayanın ve Mavi’yi aralarına çağıranın arkadaşları byücenduğunu düşündüğü için hepsine karşı bir cenk acar. Eski dostları yeni düşmanlamış olurıdır artık. Bu sırada Nesrin’in yeni oyunu ters teper. Artık yalanlamış olur fazcala sürmeyecektir. Berk’in ise hedefindeki şahıs Ali’dir. Aralarındaki gerbilimselşlik tüm sırların ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Bugüne dek gizlenen sır gün yüzüne çıkmak için sıradadır.

Kenan’ın masum olduğu anlaşıldıktan sonrasında Cemre için daha zor günler geliyordur. Birisi yeni bir oyun kurmuştur ve bu kere korkma sırası Cemre’dedir. Son yaşanmış olan vakalar ve Cemre üzerine şüpheler yeni ittifakları da bununla beraber getirir. Hedef aynı fakat yol arkadaşları başkadır artık Tozluyakalılar için. Geçmişten gelen eski bir dost da bu oyuna dahil olur. Şu sebeple onun da yarım kalmış bir hesabı vardır. Kartlar baştan dağıtılmıştır fakat bu kere her insanoğlunun eli kanlıdır.

Tozluyaka Dizi Mevzusu

Fox TV vizyonunda gösteryazcaımnmaya hazcaırlanan yeni gençlik dizisi Tozluyaka’nın ekibi belli oldu. NTC Medya ve Fatih Aksoy’un dizisi olan Tozluyaka’da da birfazcalaca tanıdık isim var. İki değişik dünyaya ilişik gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını yitirmeme öykülerini mevzu alan dizi, gerilim nüanslarıyla da öyküsünü taçlçağrıştıracak. Dizinin oyuncu ekibinda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak şeklinde adlar rol alıyor.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturacağı ve başgörevinü canlçağrıştıran sonbaharel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın yer alacağı dizinin hazcaırlık emekleri ilaçm ediyor. Varlıklı ve fukara liseli öğrencilerin sarsıcı öyküsünü anlatacak olan dizinin ekibine son olarak ‘Elkızı‘nda oynayan Çağla Şimşek dahil oldu.

Leave A Reply