Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. FOX TV vizyonunda büyük coşkula izlenen Tozluyaka dizisinin yeni kısmı 25 eylül pazcaar akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Tozluyaka bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mavi’nin gelişi Cemre’nin daha oldukça hata yapmasına ve sinirlenmesin sebep olur. Cemre kendisine oyun oynayanın ve Mavi’yi aralarına çağıranın dostları byücenduğunu düşündüğü için hepsine karşı bir harp acar. Eski dostları yeni düşmanlamış olurıdır artık. Bu sırada Nesrin’in yeni oyunu ters teper. Artık yalanlamış olur fazcala sürmeyecektir. Berk’in ise hedefindeki şahıs Ali’dir. Aralarındaki gerbilimselşlik tüm sırların ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Bugüne dek gizlenen sır gün yüzüne çıkmak için sıradadır.

Kenan’ın masum olduğu anlaşıldıktan sonrasında Cemre için daha zor günler geliyordur. Birisi yeni bir oyun kurmuştur ve bu kere korkma sırası Cemre’dedir. Son yaşanmış olan vakalar ve Cemre üzerine şüpheler yeni ittifakları da bununla beraber getirir. Hedef aynı fakat yol dostları başkadır artık Tozluyakalılar için. Geçmişten gelen eski bir dost da bu oyuna dahil olur. Şundan dolayı onun da yarım kalmış bir hesabı vardır. Kartlar baştan dağıtılmıştır fakat bu kere her insanoğlunun eli kanlıdır.

Tozluyaka Dizi Mevzusu

İki değişik dünyaya ilişik gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını yitirmeme öykülerini mevzu alan dizi, gerilim nüanslarıyla da öyküsünü taçlçağrıştıracak. Dizinin oyuncu ekibinda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak şeklinde adlar rol alıyor. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturacağı ve başgörevinü üzerine alan sonbaharel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın yer alacağı dizinin hazcaırlık emek harcfakatları ilaçm ediyor. Varlıklı ve yoksul liseli öğrencilerin sarsıcı öyküsünü anlatacak olan dizinin ekibine son olarak ‘Elkızı‘nda oynayan Çağla Şimşek dahil oldu.

Leave A Reply