Tozluyaka 15.Bölüm Fragmanı –

0

Tozluyaka 15.Bölüm Fragmanı ile FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Tozluyaka 15.bölüm özetini hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Tozluyaka bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Tozluyaka 15.Bölüm Fragmanı

Tozluyaka dizisinin 15.bölüm özeti oku Fox TV. Tozluyaka dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Acımasız planlamış olur, kurulan tuzaklar, g2022nen sırlar…. Hepsi bugün ortaya dökülürken derhal derhal adım atmak suretiyle olan tüm dostluk, kardeşlik ve aşklar da yara alır. Büyük bir kavganın ve gelecek düşmanlıkların temelleri atılmıştır ve bu kere kimsenin kimseyi affetmeye niyeti yoktur. Vefa’nın ölümünde g2022nen sırlar da dahil hepsi ortaya dökülürken iki ayrı grup tekrardan eskiye döner. Harp tekrardan adım atar. Tüm bu olanlamış olurın içinde zfakatn akıp gider. Yaşam düzgüsel seyrindedir artık. Kaldıkları yerden ilaçm eder çoğumuz. Fakat ummadıkları bir şey olur. Adaletin kılıcı hepimizi ortadan ikiye ayırır.

Ali, babasının Kenan byücenduğunu öğrendiktson olarakra tüm yaşamı basına yıkılır. Annesini affetmeye asla niyeti yoktur. Aynı şekilde hayal kırıklığı yaşayan Arap ve Zeyno da ailelerinden yana yıkılmış haldedir. Teselliyi birbirlerinde byücerlar. Derya, Alınyazısı ve Bilal işe küçüklera kendilerini anlatmanın yolunu arıyor, çırpınıyordur. Büyük bir haksızlık yapmış olduğu Önder ise Derya’nın en büyük destekçisidir. Kenan ise bu öykünin en mutlusudur. Tüm bu planlamış olurın içinde iki kardeş; Berk ve Ali için büyük bir imtihan vardır. Ya yitirdikleri yıllerı geride bırakıp kardeş olacaklardır ya da ilkinsiz düşmanlık ilaçm edecektir. Berk, bunun için de yaşamı bir seçim yapmalıdır.

Tozluyaka Dizi Mevzusu

Fox TV vizyonunda gösteryazcaımnmaya hazcaırlanan yeni gençlik dizisi Tozluyaka’nın ekibi belli oldu. NTC Medya ve Fatih Aksoy’un dizisi olan Tozluyaka’da da biroldukça tanıdık isim var. İki değişik dünyaya ilişik gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını yitirmeme öykülerini mevzu alan dizi, gerilim nüanslarıyla da öyküsünü taçlçağrıştıracak. Dizinin oyuncu ekibinda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak benzer halde adlar rol alıyor.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturacağı ve başgörevinü üzerine alan sonbaharel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın yer alacağı dizinin hazcaırlık emekleri ilaçm ediyor. Varlıklı ve fukara liseli öğrencilerin sarsıcı öyküsünü anlatacak olan dizinin ekibine son olarak ‘Elkızı‘nda oynayan Çağla Şimşek dahil oldu.

Leave A Reply