Tozluyaka 8.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Tozluyaka 8.Bölüm 2.Fragmanı ile Pazcaartesi akşamı FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Tozluyaka 8.bölüm özetini hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Tozluyaka bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Tozluyaka 8.Bölüm 2.Fragmanı

Tozluyaka dizisinin 8.bölüm özeti oku Fox TV. Tozluyaka dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Cemre’ye meydana getirilen haksızlık Ali ve dostları kadar Berk’in de fazcalaca pişman olmasına niçin olur. Hepimiz yapmış olduğu hatayı tesözi etme derdindeyken Ali ve Berk’e uyarı durumunda bir başka gizemli bildiri daha gelir. Sadece bu kere bu gizemli kişinin kim byücenduğunu bulmaya fazcalaca yaklaşmıştır Ali. Kenan’ın evinde Vefa’ya ilişik anahtarlığı gören Derya’nın şüpheleri ise had evredadır. Gençlere bu durumu anlatfakatdığı için tek destekçisi Önder’den yardım ister. Kenan’ın konser gecesine dair sakladıkları olduğuna inanıyorlardır ve bunu kanıtlfakatk için harekete geçerler. Tüm bu kaosun ve gizgüvenılir içinde yeşeren aşklar, yeni dostlıklar ve biten dostluklar ile yeni başlangıçların ilk adımı da atılmış olur.

Kenan, Ali’nin babası byücenduğunu öğrendiktson olarakra tek hedefi oğluna yakın olmak olacaktır yalnız Derya buna izin vermez. Sessiz cenk adım atar aralarında. Tüm okların Cemre’yi işaret etmiş olduğu gerçeği de gençler içinde şüpheden öteye geçmiştir artık. Herkati derdi bunu kanıtlfakatktır. Sadece bir şahıs aslen gerçeğin ne işe yaramış olduğunı biliyordur. Beraberce oyun oynar… fakat bu oyun fazcalaca ağır neticelar doğuracaktır. Gerçekler tek tek ortaya çıkıyordur. Katil hata yapar. Bu hatayı ilk kim algı edecektir?

Tozluyaka Dizi Mevzusu

Fox TV vizyonunda gösteryazcaımnmaya hazcaırlanan yeni gençlik dizisi Tozluyaka’nın ekibi belli oldu. NTC Medya ve Fatih Aksoy’un dizisi olan Tozluyaka’da da birfazcalaca tanıdık isim var. İki değişik dünyaya ilişik gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını yitirmeme öykülerini mevzu alan dizi, gerilim nüanslarıyla da öyküsünü taçlçağrıştıracak. Dizinin oyuncu ekibinda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak benzer halde adlar rol alıyor.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturacağı ve başgörevinü üzerine alan sonbaharel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın yer alacağı dizinin hazcaırlık emekleri ilaçm ediyor. Varlıklı ve yoksul liseli öğrencilerin sarsıcı öyküsünü anlatacak olan dizinin ekibine son olarak ‘Elkızı‘nda oynayan Çağla Şimşek dahil oldu.

Leave A Reply