Trendyol hız kesmeden büyümeye devam ederken, yeni projeleri de başarıyla ortaya çıkarıyor… Son zamanlarda para kazanmak için Trendyol ile çalışmak isteyenlerin sayısı da haliyle arttı. Trendyol Go motorlu kurye olarak kazançlı çıkma şansını deneyebilirsiniz! Ne şekilde mi?

Trendyol online alışveriş markasını bilmeyen yok. Artık internetten alışveriş yapmak dünyanın en olağan şeylerinden birisi. Trendyol büyümeye devam ederken bünyesine yeni projeler ekliyor. Bu da yeni bir istihdam alanı yaratıyor diyebilirim.

Trendyol Go da bunlardan birisi. Trendyol araçlı kurye olarak tatminkar kazançler elde edebilirsiiz. Trendyol Go müracaat için neler yapmak gerekiyor? Trendyol Go motorlu kurye Maaşları ve şartları neler? Benzer biçimde bilmenizde fayda olacak her şey sizlere anlatacağım.

Hepsini iyice okumanızı öneriyorum. Yazının sonunda lüzumlu tüm detayları bilerek Trendyol, kurye başvurusu yapabilirsiniz!

Trendyol Go Nedir?

Trendyol Go Motorlu Kurye
Trendyol Go Motorlu Kurye

Trendyol Go motorlu kurye olma şeklinde bir düşünceniz var ise, en ilkin Trendyol Go nedir? Buna bakmak gerekiyor. İşi bilerek hareket etmeniz, Trendyol kurye müracaat için faydanıza olacaktır. Bildiğiniz şeklinde artık evlere online alışveriş firmaları oldukça arttı. Banabi, Getir şeklinde birçok şirket var…

Bu firmalar online meydana gelen market alışverişlerini evlere teslim ediyorlar. Trendyol şeklinde büyük bir marka da bu işten geri kalmadı ve Trendyol Go  uygulamasını başlattı. İnsanlar internete bağlanabildikleri cihazlardan Trendyol Go uygulamasını indirerek, market alışverişlerini rahatça gerçekleştirebiliyorlar.

Trenyol Go kurye çalışanları da bu siparişleri kısa süre içinde adreslere teslim ediyorlar. Yeni bir oluşum olduğundan şirket ekibi büyütmekte kesin. Trendyol Go kurye iş başvurusu yaparak siz de ailenin bir üyesi olabilirsiniz! Trendyol go motorlu kurye emek verme şartları hakikaten güzel.

Böylece başarı göstermiş bir kurumsal markanın bünyesi altında, güvence ile emek vererek, kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Trendyol Go Nerelerde Var?

Trendyol Go Motorlu Kurye
Trendyol Go Nerelerde Var?

Trendyol Go motorlu kurye olmak için Trendyol Go nerelerde var bilmek gerekiyor. Trendyol Go İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve İzmir şehirlerinde bulunuyor. Sadece yeni bir proje olduğundan elbet bu 5 büyük şehirle sınırı olan kalmayacak.

Trendyol Go Antalya, Bursa şeklinde şehirlerde de açılmayı bekliyor.  Bu yüzden sizlere sunacağım müracaat yönteminden bu 3 kent dışarısındaysanız da başvurabilirsiniz. Yeni bir ekibin parçası olarak Trendyol Go ile çalışabilirsiniz.

Trendyol Go haricinde değişik kurye olma seçeneklerinizi de değerlendirebilirsiniz. Mesela Yemeksepeti Banabi Kurye Müracaat yazısını okuyarak, değişik olan bu seçeneği de değerlendirebilirsiniz.

Trendyol Go Kurye Olma Avantajları

Trendyol Go Motorlu Kurye
Trendyol Go araçlı kurye

Trendyol Go ile çalışmanın birçok pozitif yanları söz mevzusu. Trendyol Go motorlu kurye avantajlarından şu şekilde bahsedebilirim:

 • Emek verme saatleri için kendinize uygun olduğunuz vakitleri seçebilirsiniz.
 • Yeni bir proje olduğu Trendyol Go motorlu kurye olmak için iş başvurunuzun pozitif değerlendirilme olasılığı daha yüksek.
 • Trendyol Go araçlı kurye olarak yapacağınız iş, bir tek sizlere teslim edilen siparişleri adreslere teslim etmektir. Fazladan bir iş yükünüz yoktur.
 • Trendyol Go müracaat yaparken en büyük avantajlardan birisi, kendi aracınızı kullanmanıza izin verilmesi. Böylece daha rahat bir emek verme şekli oluşturuyor. Aracınızı teslim almak, teslim etmek için uğraşmanıza gerek yok. Zamandan kazanmış olmuş olursunuz.
 • Isterseniz motorlu kurye isterseniz hafifçe ticari Trendyol Go araçlı kurye olabilirsiniz. Doğrusu illa motor ehliyetine ihtiyacınız yoktur.
 • Para kazandıkça haftalık para yatıyor. Ay sonunu beklemek gerekmiyor.
 • Ne kadar çalışırsanız, o denli oldukca para kazanıyorsunuz. Emek verme için bir sınırınız yok.
 • Mont, tişört şeklinde çeşitli ekipmanlar şirket tarafınca Tredyol Go kurye olmak için çalışan kişiye öğrenim edilir.

Trendyol Go Kurye Şartları 2022

Trendyol Go motorlu kurye şartları
Trendyol Go motorlu kurye şartları

Trendyol Go motorlu kurye olmak için elbet firmanın belirlediği bazı şartlar var. Bu şartlara uygunluk gösterebildiğiniz taktirde Trendyol Go kurye iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

O nedenle şartları bilerek başvuruda bulunmanız mühim bir mevzu. Endişelenmenize gerek yok şundan dolayı Trendyol Go kurye şartları ağır değil, Peki Trendyol Go kurye şartları neler?

 • Trendyol Go motorlu kurye olma şartlarından en önemlisi Trendyol Go online eğitim şeklinde bazı eğitimleri tamamlamanız gerekiyor. Aldığınız eğitimin sonuna başarıyla gelebilmelisiniz.
 • Öteki en mühim Trendyol Go kurye şartları içinde yer edinen koşul ise tahmin edersiniz ki yeterlik. Kullanacağınız araca gore yeterlik sahibi olmanız gerekiyor.
 • Trendyol motorlu kurye olmak için kuryelik yapacağınız bir araca haiz olmalısınız. Bir motor ya da hafifçe ticari vasıta ile iş başvurusu yapabilirsiniz.
 • Kullanacağınız aracın modeli uygun olmalıdır.
 • Trendyol Go kurye olmak için minimum lise mezunu olmanız lazım.
 • Sabıka kaydı temiz olunmalı.
 • Psikoteknik ve SRC 4 belgesi gerekiyor.
 • Trendyol kurye müracaat için lüzumlu olan belgeleri toplayabilmelisiniz.

Trendyol Go motorlu kurye şartları bu şekilde…

ALAKALI İÇERİK: PAKET TAXİ NEDİR?

Trendyol Go Kurye Olmak İçin Lüzumlu Belgeler

Trendyol Go Motorlu Kurye
Trendyol Go Kurye Olmak İçin Lüzumlu Belgeler

Trendyol Go motorlu kurye olmak için lüzumlu belgeleri toplayabilmeniz gerekiyor. Bir nevi kendi işinizin patronu olacağınız için ilkin kişi şirketi açmanız gerekiyor. Bu durum sizi korkutmasın. Kişi şirketi açmak için 200 – 300 TL ödeyerek açabiliyorsunuz. Ofis vs. gerekmiyor. Onun haricinde sizlere aşağıda sıralayacağım Trendyol Go kurye olmak için lüzumlu belgeler de temin edilmeli. Bu belgeler trendyol go kurye olma şartları için oldukca mühim. Belgeler aşağıdaki şeklinde…
 • E – imza
 • İmza beyannamesi
 • Yeterlik fotokopisi
 • Sıhhat belgesi
 • Ruhsat fotokopisi
 • Sigorta fotokopisi
 • Vergi levhası
 • Sıhhat belgesi
 • Temiz sabıka kaydı belgesi

Sizlere sıraladığım belgeleri almak için averaj olarak 700 – 800 TL bir maliyet icap ettiğini belirtmeliyim. Tüm bu tarz şeyleri tamamladıktan sonrasında kendi işinizin patronu olmaya hazırsınız!

Trendyol Go Kurye Olmak İçin Lüzumlu Ekipmanlar

Firmanın Trendyol Go  kurye çalışanları için haiz olmasını gerektiği bazı ekipmanlar var. Bu ekipmanlara haiz olarak daha rahat çalışabilirsiniz.

 • Tişört
 • Kask
 • Pantolon
 • Kış için mont
 • Yağmurluk
 • Eldiven
 • Emek verme için telefon (isteğe bağlı, kendi telefonunuzu da kullanabilirsiniz)

Trendyol Go Kurye Maaşları

Trendyol Go motorlu kurye olarak oldukca iyi kazançlar elde etme şansınız bulunuyor. Bildiğiniz gibi ki Trendyol Go emek verme günlerini, saatlerini sizler seçiyorsunuz. Trednyol kurye maaşları da sizin emek verme sisteminize bağlı olacak.

 Normal olarak haftanın iki günü çalılan Trendyol go kurye çalışanıyla haftanın 6 – 7 günü çalışan kuryenin maaşı aynı olmayacak. Sıkı emek vererek aylık olarak averaj 4.500 – 10.000 TL kazanç elde edebilmek mümkün! Trendyol Go kurye maaşları bu aşamada değişkenlik gösteriyor.

İşin en iyi kısmı ise trendyol kurye maaşları için ay sonunu beklemenize gerek yok. Avantajlar kısmında da bahsetmiştim. Haftalık ödemelerinizi alabiliyorsunuz.

Bonus sistemleriyle beraber günlük 20 – 25 paket ulaştırarak oldukça geçimini elde eden insanoğlu var. Günde 25 paket alıp, teslim noktasına ulaştırmak ise hakikaten oldukça kolay.

Tam zamanlı trendyol go motorlu kurye olup, kendi işinizin patronu olarak, büyük karlar elde edebilirsiniz. Trendyol go kurye kazanç kısmı sizi kesinlikle doygunluk edecek.

Benzer kazançlı işler için KARLI İŞ FİKİRLERİ yazı kategorisine de bir göz atın!

Trendyol Go Motorlu Kurye Emek verme Saatleri

Trendyol Go motorlu kurye olmak oldukca avantajlı! Kuryeler ne kadar çalışmak istiyorlarsa, o denli çalışıyorlar. Haliyle emek verme ve kazanç tamamen doğru orantılı. Ne kadar saat paket teslimi sağlarsanız o denli kazanırsınız. Sabah 10:00’da başlayarak gece 24:00’a kadar devam edilebilir.

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Trendyol Go Motorlu Kurye
Trendyol Go kurye iş başvurusu

Trednyol Go kurye müracaat için yapmanız gerekeler oldukca kolay. Eğer İstanbul’da oturuyorsanız, Beşiktaş’ta bulunan şubeden müracaat gerçekleştirebilirsiniz. Daha kolay bir yol da var. Trenyolgo.com adresine giderek, Trendyol go kurye iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz.

Siteye girdikten sonrasında  – Şimdi Başvur – butonuna tıklayın. 3 kolay adımda başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz. Kuryelik yapacağınız aracı seçerek müracaat sürecine başlıyorsunuz.

Peşinden karşınıza müracaat formu çıkacak.  Ad – soyad, e posta adresi, telefon numarası, var ise şirket tipi şeklinde detayları doldurmanız gerekiyor. İletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru tamamlamanız oldukca mühim. Şirket sizlere geri dönüşü bu yollarla sağlıyor.

Trendyol Go başvuru formu
Trendyol Go müracaat formu

Trendyol Go kurye olarak çalışmak istediğiniz şehri ve ilçeyi de ne olursa olsun belirtmelisiniz. Var ise kuryelik tecrübenizi yada referansınızı da belirtebilirsiniz. Lüzumlu bölgeleri doldurduktan sonrasında devam diyorsunuz.

Eğer uygun iş fırsatı var ise sizi eğitim saati seçmeye yönlendiriyor. Trendyol Go motorlu kurye olmak istiyorsanız, Trendyol Go online eğitim için katılım göstermelisiniz. Eğitim saatini seçtikten sonrasında ise işleminiz başarı göstermiş oluyor.

Eğer uygun iş fırsatı o an için bulunmuyorsa, başvurunuz alınmıştır bildirimi ile karşılaşıyorsunuz. Trendyol Go online eğitim aşamasına geçmiyorsunuz. Eğer uygun bir iş fırsatı doğarsa, şirket sizlere yazışma numaranız yardımıyla ulaşıyor ve o vakit eğitimlere başlıyorsunuz. Trendyol Go motorlu kurye müracaat için söyleyebileceklerim bunlar.

Trendyol Go Motorlu Kurye
trendyol express nedir

Trendyol firmasının bir de Trendyol Express hizmeti var. Araştırırken Trendyol Go ile karıştırılabildiğini gördüm. O nedenle küçük bir data vereceğim Trendyol Express, bildiğimiz kargo firmalarının yapmış olduğu görevi icra eden bir oluşum. E – tecim odaklı, kargoların adreslere teslim edilmesini sağlıyor.

Trendyol Go ise online market alışverişlerini 30 dakika şeklinde bir sürede, adrese teslim ediyor. İkisi arasındaki fark aşikar sadece gene de bir kafa karışıklığı olmaması adına sizlerle paylaşıyorum. Trendyol Go motorlu kurye olma hakkında bir çok noktaya değindim. Şimdi bir de çalışanların yorumlarına bakalım mı?

Trendyol Go Motorlu Kurye Yorumları

Trendyol Go kurye olmak istiyorsanız, iş ile alakalı detaylı yorumlar sizin için bir rehber olacaktır. Trendyol go motorlu kurye yorumları hakkında bir araştırma yaptım ve kuryelerin emek verme şartlarından oldukca memnun olduklarını gördüm. Trendyol her geçen gün Trendyol Go projesini büyütmeyi planlıyor.

Çalışanlarını gözeterek ilerlediği yolda, siz de bu büyük firmanın aile üyesi olabilirsiniz. Trendyol Go olmayan şehirlerde yaşıyorsanız bile çekinmeyin. Yeni şehirlerde de çalışmaya açılacak Trendyol Go hizmeti için kuryelere gereksinim duyulacak.

Bu fırsatı iyi değerlendirin! Trendyol Go motorlu kurye yorumları için sizlere aşağıda bir video bırakacağım. Trendyol Go kuryeleri ile meydana gelen röportaj yardımıyla tam olarak bir fikriniz oluşacaktır.

Sizlere Trendyol Go kurye olmak hakkında bilmenizde fayda olacak her detayı paylaştım. Aklınızı kurcalayan her hangi bir sual olursa, aşağıya yorum bırakabilirsiniz!  Trendyol Go kurye olmak için şimdi hazırsınız… 🙂
Site Adresi:

Bir cevap yazın