Tuba Ünsal’dan beklenen hamle Şeyma Subaşı’dan özür diledi

0
Tuba Ünsal’dan beklenen hamle Şeyma Subaşı’dan özür diledi

CNNTürk kanalında Cansu Canan Özgen’in sunmuş olduğu 40 programına katılan Tuba Ünsal, 2 yıl ilkin kavga etmiş olduğu Şeyma Subaşı mevzusunda samimi açıklamalarda bulunmuş oldu

İki yıl ilkin Şeyma Subaşı ile kavga eden Tuba Ünsal’dan beklenen hamle geldi. Fanatikleri merak ediyor, Tuba Ünsal kavgalı olduğu Şeyma Subaşı’dan niçin özür diledi? Yaptığım şey asla hoşuma gitmedi, diyen Tuba Ünsal’ın Şeyma Subaşı ile ilgili açıklamaları haberimizde. Şimdi detaylar

Tuba Ünsal’dan beklenen hamle Şeyma Subaşı’dan özür diledi

CNNTürk kanalında Cansu Canan Özgen’in sunmuş olduğu 40 programına katılan Tuba Ünsal, 2 yıl ilkin kavga etmiş olduğu Şeyma Subaşı mevzusunda samimi açıklamalarda bulunmuş oldu. Şeyma Subaşı hakkında yapmış olduğu sert paylaşımlardan dolayı pişman bulunduğunu dile getiren Tuba Ünsal, kendini savundu.

Aslen ne oldu?

İki yıl ilkin Tuba Ünsal, Elisabeth Mas Vall ile evliydi. Ünlüler dünyasında sıkça yaşanmış olan yasak aşk vakasına teşebbüs eden Tuba Ünsal, Caner Karaloğlu ile sevgili oldu. Caner Karaloğlu o sıralarda Şeyma Subaşı ile takılıyordu. Yasak aşk yüzünden Tuba Ünsal ile Şeyma Subaşı kavga edip biribirlerinden davalık oldu. Olayın basına sıçraması üstüne utanan Tuba Ünsal, yasak aşkı Caner Karaloğlu ile ayrıldı ve Mas Vall ile tekrardan barıştı. Sadece Şeyma Subaşı ile Karaloğlu tekrar yan yana gelemedi. İki yıl süresince ‘Yuva yıkan hanım” ithamlarına maruz kalan Tuba Ünsal “kimsenin kocasını elinden almadım” diyerek kendini şu sözlerle savundu: “Asla yuva yıkan hanım olmadım. O kadar da korkarım bildiğime göre… O denli girmek istemediğim bir alan ki… Ne konuşsam boş kalır benim içim oldukça rahat! Kimsenin kocasını elinden almadım. Bu şekilde olmasaydı mahkemeler ceza verirdi. Davalar geri çekilmezdi. Yalan söylüyor olsaydım oldukça daha pür temiz çıkabilirdim. Bana sorduklarında da yalan söylemedim, tanıyorum, dedim. O yüzden bunlara girmek istemiyorum.”

Fazlaca özür arzuluyorum

Cansu Canan Özgen’in sunmuş olduğu 40 programında iki yıl ilkin yaşananları bir kez daha özetleyen Tuba Ünsal, davalık olduğu Şeyma Subaşı’dan canlı yayında özür diledi: “Fazlaca özür arzuluyorum bu şekilde bir cevap verdiğim için. O gün, ben kimim, neyim? Hangi hadle, hangi öfkeyle, hangi durumla, öyleki ya da bu şekilde bir genç bayanı kıracak bir şeye sahibim. O yüzden, asla hoşuma gitmedi o gün yaptığım şey. Kısaca gelişim bu tarz bir olay işte… İnsan hatalarıyla büyüyor. Ondan oldukça daha büyük cemiyet erezyonu sağlayanlar olabilir. Bizim benzer biçimde insanların sevgiyle, şevkatle bu insanların yolunu aydınlatması lazım”

27-06-2022
Yazar Hakkında

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de dünyaya geldi. 1994 senesinde Mustafa Kemal Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye’nin her bölgesinde 25 .. devamı..
mail

Leave A Reply