Türk Telekom 19 Mayıs Parasız İnternet Kampanyaları » Parasız İnternet

0

Turk Telekom 19 Mayıs Parasız İnternet Kampanyaları;Telekomünikasyon devlerinden önde gelen Türk Telekom müşterilerine her dönem birbirinden değişik hizmetler sunmaya devam ediyor. Şirket şimdi de 19 Mayıs’a hususi parasız web kampanyaları sunacağını duyurdu. Kullanıcıları tarafınca heyecanla beklenen bu kampanya kapsamında tam 1919 MB elde edebilirsiniz. Öteki bir ifadeyle tam 1 GB ve artı 19 MB parasız web paketine haiz olabilirsiniz. Bu uygulamadan yararlanmak için de yapmanız gerekenler oldukça basittir.

Turk Telekom 19 Mayıs Parasız İnternet Kampanyaları Iyi mi Yararlanmak İçin

İlk olarak mobil cihazınız üstünden tercihiniz doğrultusunda Google Play Store ya da Apple Store uygulaması üstünden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu işlem sonrasında uygulamaya giriş yapmalısınız. Akabinde uygulama içinde yer edinen Sil Süpür adındaki oyunu oynamanız gerekiyor. Bu adımdan sonrasında sistem tarafınca sizlere Türk Telekom 19 MB parasız web paketi sunuluyor.

Turk Telekom 19 Mayıs Parasız İnternet Kampanyaları  kampanyasından yalnızca 1 kez faydalanabileceğinizi ek olarak belirtmekte yarar görüyoruz. Türk Telekom’dan faturalı hat sahibi olmanız durumunda kampanya iştirakından 2 günlük süre dilimi süresince, faturasız hatta haiz olmanız durumunda ise 21  Mayıs 2020 gecesi saat 23:59’a kadar faydalanabilme hakkına sahipsiniz. Ek olarak armağan internetinizi kullanmak istemediğinizde ise belirtilen süre dilimi sonunda sistem tarafınca otomatik bir halde siliniyor.

TÜRK TELEKOM 10 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Kampanyadan Kalan Haklarınızı Korumak için çaba sarfetmek İçin

Türk Telekom Selfy 19 Mayıs Armağan İnternet paketinden kalan haklarınızı öğrenmek istediğinizde 9333 hattını aramanız yeterlidir. Faturasız hatta haiz olmanız durumunda *123# tuşlamanız ve faturalı hatta haiz olmanız durumunda da *124# tuşlayarak kampanyadan kalan haklarınızı kolay bir halde öğrenebilirsiniz. Bunun haricinde 2020 yılına hususi Türk Telekom 19 Mayıs parasız web kampanyaları Türk Telekom’la sınırı olan değildir. Tercihiniz doğrultusunda değişik GSM operatörleri üstünden de bu uygulamadan kolay bir halde faydalanabilirsiniz. Sadece öteki operatörlerden de bu uygulamadan yararlanmak için ilk olarak ilgili firmadan faturalı yada faturasız hattınızın yer alması gerekiyor.

TURK TELEKOM BEDAVA SMS

2 GB Turkcell 19 Mayıs 2020 Parasız İnternet Kampanyası

Türk Telekom’da olduğu benzer biçimde Turkcell tarafınca da müşterilerine 2020 yılı süresince sürpriz parasız web kampanyaları sunulmaya devam ediliyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya haiz olan GSM şirketi bu doğrultuda kullanıcı potansiyelini yükseltmek ve maksimum seviyede satın alan memnuniyeti elde etmek için ara sıra parasız web kampanyaları düzenliyor. Turkcell GNÇ üstünden 19 Mayıs’ta kullanıcılarını maksimum düzeyde mutlu edecektir.

Turkcell 19 Mayıs Parasız İnternet Kampanyaları İçin Sitemizi Takip Edebilirsiniz  Turkcell Şirket tarafınca meydana gelen duyurularda bu uygulamayı kullanan genç kullanıcılar Türkiye’nin en genç haritasını meydana getirmede mühim oranda ek katkılar sunabilecektir. Bu işlem için 19 Mayıs geçmişine kadar uygulamanın ziyaret edilerek kullanıcı adı, soyadı ve ikamet etmiş olduğu kent adını belirtmesi gerekiyor. Genç kullanıcılar adlarıyla beraber mobil cihazlarından parmaklı bir ışıklı imza bırakması yeterlidir.

Turk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyaları

Erken Bayram Hediyesi

GNÇ ek olarak genç kullanıcılarına Erken Bayram İnternet hediyesi de sunacaktır. Bu kapsamda 19 Mayıs geçmişine kadar haritaya katkı sunan ilk 100 bin genç kullananların hatlarına haftalık olarak tam 1 GB parasız web paketi yüklenecektir. Bu sayede gençler gerçekleşmesine oldukca aza bir süre kalan 19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk Ve Spor Bayramı’nı maksimum luk ve coşku içinde kutlayabilecektir. Mevzu hakkında hemen hemen şirket tarafınca açıklamalar yapılmasa da öngörüler doğrultusunda kısa sürede Erken Bayram Hediyesi hakkında da daha net bilgilerin aktarılacağı belirtiliyor.

Şirket ek olarak 2019 senesinde da bilhassa genç kullanıcılarına tam 2 GB parasız web paketi sunmuştu. Bu doğrultuda genç kullanıcılarının 2019 döneminde de bol miktarda parasız web kullanmasını sağlamıştı. Kampanyaya katılım hakkında hemen hemen bilgiler sunulmadı. Sadece öngörüler doğrultusunda kısa bildiri kanalından yada parasız internetinizin sistem tarafınca otomatik bir halde hattınıza yüklenebilir. Bu kampanyadan yararlanmak için genç kullananların 26 yaş altında yer alması gerekiyor.

Mobil cihazınıza ulaşan onay bildiri sonrasında parasız internetinizi derhal kullanabilirsiniz. Ek olarak 2222 hattından KALAN kısa mesajı göndererek kampanyadan kalan haklarınız hakkında informasyon alabilirsiniz. Faydalarınızı yalnızca 24 saatlik sürede kullanabilirsiniz. Bu süre dilimi aşıldığında sistem tarafınca otomatik bir halde siliniyor.

Leave A Reply