Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Çekme Iyi mi Yapılır? » Parasız İnternet

0

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Çekme Iyi mi Yapılır? Nakit olarak sıkıntıya düştüğünüzde bankalardan kredi çekmenin alternatifi olarak Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Çekme yöntemini de kullanabilirsiniz. Türk Telekom abonelerine hususi olarak sunulan bu olanak hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Çekme Nedir?

Faturalı hattınız üstüne kredi çekmek, banka üstünden gerekseme kredisi çekmeye benzemektedir. Tek fark kredi unsurunun aygıt olmasıdır. Türk Telekom mağazalarında bulunan cihazlardan birini satın alıp anlaşmalı mağazalar üstünden satış yaparak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Piyasada bulunan bazı Finans firmaları bu işlem için cihazları tavan fiyattan satın alıp size nakit sağlamaktadır. Bu sayede telekomünikasyon mağazalarından alacağınız düşük miktarlardan kurtulmuş olmuş olursunuz.

Kredi notunuzu Türk Telekom servislerinden öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Çekme

Bu işlemi gerçekleştirmek adına bazı şartlara uymanız gerekmektedir. Bazı durumlarda Türk Telekom tarafınca belirli bir süre süresince faturalı hat sahibi olma şartı sunulur. Kimi zamanda eski satın alan konumunda olmanız beklenir. Bazı cihazları satın alabilmek için de Türk Telekom puan sorgulama işleminde puanınızın yüksek olması geremektedir. Genel olarak “Amiral Gemisi” kategorisinde yer edinen cihazlar için bu koşul aranır. Bu şartı karşılamanın arkasından istediğiniz aleti alarak Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Çekme işlemini gerçekleştirmiş olmuş olursunuz.

Türk Telekom Operatör İsmi Değişiklik yapma Iyi mi Yapılır?

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Çekme Iyi mi Yapılır?

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Çekme

Ilk olarak 18 yaşlarında büyük olmalısınız. Aleti satın alacağınız hat için minimum 6 ay kullanım yapmış ve satmaca ödemelerini de tertipli şekilde yapmış olmanız beklenir. Hat sahibi değilseniz hattın yasal sahibinin bu işlemlerde yer alması beklenir.

Türk Telekom mağazasına giderek ihtiyacınız olan nakti sağlayacak aleti satın almalısınız. Bunun için ilk olarak aleti satın alacak Finans kuruluşu ile iletişime geçmeniz yararlı olacaktır. Kendileri size hangi aygıt için ne kadar ücret vereceklerini beyan edeceklerdir. İnternet üstünde bu hizmeti veren birçok kurum ve müessese bulunmaktadır. Sitelerinden aygıt için verilecek tutarları da öğrenebilmektesiniz.

 

Aleti satın almanızın arkasından satışını bu firmalar fazlaca fazla süre geçmeden yaparak kredi almış olmuş olursunuz. Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Çekme ödemeleri için ek olarak bir sözleşme imzalamazsınız. Yapacağınız tek ödeme Türk Telekom faturası olacaktır. Her satmaca döneminde kredinin, dolayısı ile cihazın taksidi tarafınızdan öğrenim edilecektir. Finans kuruluşları ile ek olarak bir antak kalma yapmazsınız.

Leave A Reply