Turu Planlamak! Yayın tarihi

0

Reklamcılık

Son bölümün yayınlanması hayranların başını döndüren bir şeydi. Son bölümde ise okula yeni gelen tüm öğrencilerin Komi ile dost olmak istediği görüldü. Bilhassa dört kız, Komi’nin en iyi arkadaşları olmasını istedi. Sadece, bu kadar çaba sarf etmelerine karşın hiçbir şey işe yaramadı. Bölümün sonunda, hepsi onunla birazcık iyi dost oldular. Fakat hiçbiri Komi’nin kalbine ulaşamadı. İşte Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 370 hakkında bilmenizde fayda olan her şey.

Yaklaşan hikayede, hayranlar Komi’nin bir sonraki planını yakalayabilecekler. Öykü bir dinlence gezisine çıkıyor şeklinde görünüyor. Böylece, herkesi birbiriyle yeni bir seyahat planlamaya çağıracaktı. İşlerin iyi mi ilerlediğini görmek garip olacak.

Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 370

Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 370: Sırada Ne Olacak?

KCC’nin son bölümünün başlığı “İlk Dost” idi. Ve şimdi, Komi’nin eski arkadaşlarına dönme zamanı geldi. Komi’nin haiz olduğu kalabalık dost grubuyla takılma şansı bulamayalı uzun süre oldu. Böylece tüm dostlar birbirleriyle bir seyahat planı halletmeye başlayacaklardı. Bununla, bir yaşam boyu hatıra olabilecek tüm bir geziyi planlayacaklardı.

Komi, bir süreliğine de yürüyebilecekleri tepelik bir yer önerecekti. Sadece Tadano daha ilkin bu tür bir edinim yaşamadığı için gerilmiş olurdu. Böylece bu konudaki endişelerini Komi ile paylaşacaktır. Yolculuğu planlarken ve bunu başarı göstermiş kılmak için çalışırken neler bulunduğunu görmek garip olacak.

Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 370

Önceki Bölüm Özeti!

Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 369, Komi’nin iştirak etmesi ihtiyaç duyulan bir sonraki ders için gerginleşmesiyle başladı. Bu gövde dersiydi ve o soyunma odasında neler olacağını düşünüyordu. En büyük kaygı, birçok kadının onunla dost olmak istemesiydi. Listede Kire Teruka, Kyuno Koto, Yamai Ren ve Nanoda Kyara yer aldı. Fakat Komi’nin tek düşünebildiği, bu insanların iz sürücü şeklinde davrandıklarıydı.

Tüm hanımlar içinde Nanoda bir süre konuşmak için yanına geldi. Ona okul deneyimlerini ve bilmiş olduğu her şeyi söyledi. Fakat ondan istediği cevabı alamamıştı. Bölüm sonlandı, neredeyse hiçbiri göreve el atmadı. Sadece, kesinlikle onunla ufak bir konuşma yapabildiler.

Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 370

Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 370: Çıkış Zamanı

Okuyucular KCC’nin bir sonraki bölümünü okumak için tam yedi gün beklemek zorunda kalacaklar. Şu an itibariyle, bu bölümün yayınlanmasında herhangi bir ara açıklanmadı. Komi Can’t Communicate 370. Bölüm’ün 16 Eylül 2022’de çıkması planlanıyor. Hayranlar animenin tüm bölümlerini yalnız Kodansha’nın resmi sayfalarında yakalayabilecekler. Bu yüzden, bu mevzuda daha çok güncelleme almak için Anime Daily’ye göz atın.

Reklamcılık

Leave A Reply