Tuzak – Show TV, 7 Eylül 2022 Çarşamba 00:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Tuzak – Show TV, 7 Eylül 2022 Çarşamba 00:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Tuzak, 7 Eylül 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Tuzak programını saat 00:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Uzun süredir dost olan Sonny, Vincent, ve Dave kendi çaplarında birer hırsızlardır. Vincent, hayatlarını tekrardan kurmaları için bir iş planlar. Sonny de bu suçlu yaşamdan sıkılmış ve bırakmak istemektedir.

Grubun öteki üyesi Dave ise eşi Valerie ile yeni bir yaşam oluşturmayı hayal etmektedir. Mücevher soygunu yapmayı planlayan bu dost grubu, işler umdukları benzer biçimde gitmeyince birbirlerine düşman olurlar ve büyük bir yarış içine girerler.

Bu film, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Tuzak, Show TV’de 7 Eylül 2022 Çarşamba günü gösterilen ilk program olarak saat 00:15’te başlamış olacak.

Tuzak programının yayını, 03:15’te gösterilen Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply