Tuzak – TV8, 19 Kasım 2022 Cumartesi 06:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Tuzak – TV8, 19 Kasım 2022 Cumartesi 06:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen programı Tuzak, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Tuzak programını saat 06:00’da TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Ülkenin önde gelen iş adamlarından Demir Gümüşay tam da kariyerinin zirvesine çıkmış olduğu İş Adamları Derneği’nin başkanlık seçimlerinde, deposu belirsiz bir şantajla karşı karşıya kalır. Eline tutuşturulan usb’de tüm itibarını ve muhafazakâr iş adamı imajını yerle bir edecek bir skandalın kaydı mevcuttur. Demir Gümüşay, hayatta en güvenilmiş olduğu insanı, kızı Ceren Gümüşay’ı , tüm aileyi mahvedebilecek bu skandalı önlemesi için görevlendirir. Yaşamı süresince babasının takdirini aramış olan Ceren, büyük bir gizlilikle üstü kapatılması ihtiyaç duyulan bu sıkıntılı meseleyi üstlenir ve ‘‘kirli avukat’’ olarak nam salmış Çınar Yılmaz’ı arar. Bundan bu şekilde Ceren için hiçbir şey eskisi benzer biçimde olmayacaktır!

Tuzak, TV8’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 04:30’da süregelen Doya Doya Moda adlı programdan sonrasında saat 06:00’da başlamış olacak.

Tuzak programının yayını, 07:15’te gösterilen Süper 1 Ekip adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply