Tuzak – TV8, 20 Kasım 2022 Pazar 05:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen programı Tuzak, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Tuzak programını saat 05:30’da TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Ülkenin önde gelen iş adamlarından Demir Gümüşay tam da kariyerinin zirvesine çıkmış olduğu İş Adamları Derneği’nin başkanlık seçimlerinde, deposu belirsiz bir şantajla karşı karşıya kalır. Eline tutuşturulan usb’de tüm itibarını ve muhafazakâr iş adamı imajını yerle bir edecek bir skandalın kaydı mevcuttur. Demir Gümüşay, hayatta en güvenilmiş olduğu insanı, kızı Ceren Gümüşay’ı , tüm aileyi mahvedebilecek bu skandalı önlemesi için görevlendirir. Yaşamı süresince babasının takdirini aramış olan Ceren, büyük bir gizlilikle üstü kapatılması ihtiyaç duyulan bu sıkıntılı meseleyi üstlenir ve ‘‘kirli avukat’’ olarak nam salmış Çınar Yılmaz’ı arar. Bundan bu şekilde Ceren için hiçbir şey eskisi şeklinde olmayacaktır!

Tuzak, TV8’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 04:45’te başlamış olan Bilginiz Olsun isminde programdan sonrasında saat 05:30’da başlamış olacak.

Tuzak programının yayını, 08:30’da gösterilen Türkiye’nin Doktorları isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply