Tuzak – TV8, 23 Kasım 2022 Çarşamba 20:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Tuzak – TV8, 23 Kasım 2022 Çarşamba 20:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen programı Tuzak, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Tuzak programını saat 20:00’da TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Ümit, Ali’yi, Demir’in elinden kurtarmanın yollarını ararken; Ceren’in kendisinden şüpheleneceği mühim bir açık verir. Bununla birlikte da Ümit, Gülce’yle; hem geçmişteki mazileri, hem de Demir Gümüşay dosyası üstünden karşı karşıya gelmeyi sürdürür.

Öteki taraftan, Ceren, firmanın yönetim kurulu başkanlık seçimlerinde istediğini almaya yakınken; Demir’in, tüm dengeleri değiştiren planıyla karşı karşıya kalır. Demir ve Ceren; hem iş, hem de duygusal bakımdan yüzleşir. Bu yüzleşme ikisi açısından da ağır sonuçlar doğuracaktır!

Tuzak, TV8’de gösterilen ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 16:00’da başlamış olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Tuzak programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply