Tuzak – TV8, 4 Aralık 2022 Pazar 05:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Tuzak – TV8, 4 Aralık 2022 Pazar 05:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların yayın akışı sizlerle.

TV8’de yayınlanan ekranların beğenilen programı Tuzak, 4 Aralık 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Tuzak programını saat 05:30’da TV8’de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece TV8 kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Ülkenin önde gelen iş adamlarından Demir Gümüşay tam da kariyerinin zirvesine çıktığı İş Adamları Derneği’nin başkanlık seçimlerinde, kaynağı belirsiz bir şantajla karşı karşıya kalır. Eline tutuşturulan usb’de tüm itibarını ve muhafazakâr iş adamı imajını yerle bir edecek bir skandalın kaydı mevcuttur. Demir Gümüşay, hayatta en güvendiği insanı, kızı Ceren Gümüşay’ı , bütün aileyi mahvedebilecek bu skandalı önlemesi için görevlendirir. Hayatı boyunca babasının takdirini aramış olan Ceren, büyük bir gizlilikle üstü kapatılması gereken bu zorlu meseleyi üstlenir ve ‘‘kirli avukat’’ olarak nam salmış Çınar Yılmaz’ı arar. Bundan böyle Ceren için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

Tuzak, TV8’de yayınlanan ve 4 Aralık 2022 Pazar günü saat 04:45’te başlayan Bilginiz Olsun isimli programdan sonra saat 05:30’da başlayacak.

Tuzak programının yayını, 08:30’da yayınlanan Türkiye’nin Doktorları isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply