Nakliyat sektörünün en hareketli ve rekabetin üst seviyede alanlardan biride evden eve nakliyat sektörüdür.
Özensoy, genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Taşımacılığa yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.
Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Özensoy, olarak hem Evden Eve Nakliyat hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz.
Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız kaliteli hizmet, güven, müşteri memnuniyetini kendi standartları olarak belirlemiştir Özensoy güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.
Yapmış olduğu anket çalışmaları, saha araştırmaları ile hizmet standartlarını sürekli geliştirmekte ve sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır.
Avantajlarımız
Özen ve Güler yüz
Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.
Profesyonellik ve Dinamizm
Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.
Her Alanda Kaliteli Hizmet
Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleniriz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

Site Adresi: https://tuzlaevdenevenakliyat610.wordpress.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir