TV8 Canım Annem 138.Bölüm 7 Eylül Çarşamba Son Bölüm Tek Parça İzle!

0

TV8 Canım Anrutubet38.Bölüm 7 Eylül Çarşamba Son Bölüm Tek Parça İzle!…Tv8’de şovlen Canım Anrutubet dizisi seyircilerle byüceşuyor. Herkati ilgiyle ve sevmiş olarak izlediği Canım Anrutubet dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye ilaçm ediyor. Canım Anrutubet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Murat, Zeynep’in yanında kendini tutsa da niçin bağlarırdığını sormadan durması olanaksız. Gerçeği bilmeyen Murat Nazcalı’ya iyice bilenir. Zeynep de mutsuz hayal kırıklığı içinde babasıyla odasına giderken Nazcalı Rüstem’in çeşitli oyunların alet olur. Bu durumu öğrenen Asude Nazcalı’ya karşı öfkelenir, Melek’i çağırarak oğlu ve torununun gönlüne girmesi için adım atmasını sağlar. Melek bu fırsatı kaçırmazcaken Nazcalı, Rüstem’in tehditleriyle boğuşmaktadır. Zeynep anasınden aslır beklerken Nazcalı bir mümkünlık acıma eder maksadıyla onun özgütalığını Rüstem’e so şekildeyecektir.

Ela ve Furkan bozulan otomobilnın başlangıcından uzaklaşmaya adım atarlar. Nereye ve ne taraftan gidecekleri mevzusunda sık sık münakaşa yaşasalar da birbirlerinden etkilenmeye başlamışlardır. Ayrı ayrı gitmeye karar verdiklerinde dahi Furkan Ela’nın peşinden gider. O sırada Ela toprak yoldan yuvarlanır ve canını yakar. Furkan, derhal kaygıyle yardımına koşar.

Leave A Reply