TV8 Canım Annem 139.Bölüm 8 Eylül Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzle!

0

TV8 Canım Anrutubet 139.Bölüm 8 Eylül Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzle!…Tv8’de gosterilen Canım Anrutubet dizisi seyircilerle byüceşuyor. Herkati ilgiyle ve sevmiş olarak izlediği Canım Anrutubet dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye ilaçm ediyor. Canım Anrutubet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Rüstem Zeynep’in özgüta byücenduğunu öğrenmiştir. Artık eli daha güçlüdür ve bu sayede şantajın dozunu arttırır. Nazcalı Rüstem karşısında ilaçsizdir. İstediği parayı bulabilmesi mümkün değildir. Murat’la içinde son zfakatn içinderda yaşanmış olanlamış olurdan dvakaı ona bahsedemez bu durumdan. Kendi başına halletmeye çalışır. Rüstem’in istediği paranın bir kısmını bulsa da Rüstem bununla yetinmez. Nazcalı’nın bu sualnyle uğraşmak için konak haricindeyken Melek fırsatı kıymetlendirerek konakta boy göstermeye adım atar tekrardan. Murat’a karşı oldukca anlayışlı ve sıcak yaklaşır.

Nazcalı’yla aralarındaki sualnların etkii altındaki Murat, Melek’in sıcak tavırlarıyla karşılaştıkça ona dair pozitif düşünceler geliştirmeye adım atar. Furkan, Ela direnme etse de onun peşini bırakmamıştır ve düşmüş olduğu yerde koşup yetişir. Ormanda kaybolcamuşlardır ve birbirlerinden başka kimse yoktur yanlamış olurında. Ormanda adım atarının ilaçsine bakmaları gerekirken baş başa bir gece geçirecekler ve bu süre zarfında birbirlerini daha yakından tanıyacaklardır. Ela’yı yer yer zorlayan ise içinde byücenulan durumun sualnlığunun üzerine bir de görevinü hakkıyla oynfakatsı lüzumluliğidir.

Leave A Reply