TV8 Canım Annem 140.Bölüm 9 Eylül Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!

0

TV8 Canım Anrutubet 140.Bölüm 9 Eylül Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!…Tv8’de gosterilen Canım Anrutubet dizisi seyircilerle byüceşuyor. Herkati ilgiyle ve sevmiş olarak izlediği Canım Anrutubet dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye ilaçm ediyor. Canım Anrutubet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Zeynep’in anasınin öldüğünü ve Nazcalı’nın anası olmadığını öğrenmesi Nazcalı’nın korkyüce rüyası olmuştur. Rüstem’in acımasızlığını bbilimselş olduğundan istediği parayı tfakatmlfakatktan başka ilaçsi yoktur. Bunun için Murat’ın karşısına çıkmaktan başka bir yol bulfakatz. Sadece Murat’a parayı niçin istediğini açıklayfakatz. Murat ise bir açıklfakat yapmadan istediği parayı veremeyeceğini so şekilder. O durumda Nazcalı, Zeynep’in iyiliği için asla istemediği bir cümleyi kurar ve bu parayı yapmış olduğu işe karşılık olarak istediğini so şekilder.

“YAPTIĞIN İŞİN KARŞILIĞI…”

Murat Nazcalı’ya istediği parayı verir yalnız gerçekte onu asla tanıyfakatdığını düşünmektedir artık. Nazcalı Rüstem’e parayı vermek için çıkacağı zfakatn Zeynep’in doktorundan o gün Zeynep’ten kan alınacağı ve denetimünün olduğu haberi gelir. Nazcalı’nın konaktan ayrılması mümkün değildir. Sadece Zeynep için Zeynep’i yalnız bırakmaktan başka ilaçsi yoktur. Murat’la bu mevzuda karşı karşıya gelirler.

Leave A Reply