TV8 Canım Annem 142.Bölüm 13 Eylül Salı Son Bölüm Tek Parça İzle!

0

TV8 Canım Anrutubet 142.Bölüm 13 Eylül Salı Son Bölüm Tek Parça İzle!…Tv8’de şovlen Canım Anrutubet dizisi seyircilerle byüceşuyor. Herkati ilgiyle ve sevmiş olarak izlediği Canım Anrutubet dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye ilaçm ediyor. Canım Anrutubet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Nazcalı Zeynep’e karşı Rüstem’den gelecek çekinceyi bertaraf etmiştir yalnız konağa döndüğünde oldukcatan her şeyi yitirmiş olduğu hissiyle karşı karşıya gelir. Murat buz benzer şekildedir ona karşı. Melek oldukcatan ona ilişik olan yeri kapmak için bir hamle yapmıştır. En fenasü de Zeynep saf duygularla ona küsmüştür. Zeynep’i, onu sevbilimselş olduğune inçağrıştırmayı başarsa da oldukcatan bir şeylerin elinden yitik gitmiş olduğuni duymaktedir.

Nazcalı, Asude’nin ona oynadığı oyunu Murat’a anlatacak mı?

Asude onun bu duygusuna oynarken Melek’le Murat’ın arasını yapmak için de zfakatn yitirmez. Zeynep için Melek’e minnet duyan oğlunu Melek’le yemeğe çıkması için ikna eder. Melek Murat’la içindeki mesafenin giderek kapanık olduğunı görüp umutlanırken Murat Melek’teki pozitif yönde değişimleri net şekilde görmektedir. Nazcalı ise asla beklenmedik ansızın, Asude’nin kendisine psikolog olarak tanıttığı Suna’nın aslına bakarsak bir oyuncu byücenduğunu öğrenir. Asude’nin oyununa gelip Murat’ı yok yere yitirmiş olduğuni düşünmeye adım atar. Bundan güvenılir olmak için Asude’yle yüzleşmekten başka şansı yoktur.

Leave A Reply