TV8 Canım Annem 143.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Son Bölüm Tek Parça İzle!

0

TV8 Canım Anrutubet 143.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Son Bölüm Tek Parça İzle!…Tv8’de şovlen Canım Anrutubet dizisi seyircilerle byüceşuyor. Herkati ilgiyle ve sevmiş olarak izlediği Canım Anrutubet dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye ilaçm ediyor. Canım Anrutubet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Nazcalı Asude’nin karşısına çıkar ve kendisini niçin kçağrıştırdığını sorar. Asude kendinden güvenılir şekilde, Murat’la ikisini ayırdığını kabul eder. Nazcalı’yı aslabir süre kabul etmeyecektir. Nazcalı Murat’a gerçekleri ve ikisini ayıranın Asude byücenduğunu anlatmaya karar verir. Sadece Asude bu mevzuda da Nazcalı’dan bir adım öndedir ve Murat’ı Nazcalı’yla yüzleşme ilkinsinde yalan inbiçimasyonlerle engelpüle eder. Murat ve Melek çıktıkları akşam yalın terinde geçmişi anımsarlar sık sık. Beraber geçirdikleri süre içinderı anarlarken birbirlerini yeni tanıyor benzer haldedirler. Melek her geçen dakika daha da umutlanmaktadır Murat’la ilgili.

Nazcalı tüm gece dönmesini sabırsızlıkla beklediği Murat’ın karşısına çıkmış olduğunda kendini anlatabiatl olarakleceğinden ve Murat’ın ona inanacağından kuşku etmemektedir. Sadece bu mevzuda Asude haklı çıkacak ve Nazcalı bir kere daha hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ela, kendisine saplantılı olan Levent’in onun izini bulmuş byücenduğunu görür. Bir türlü kurtulfakatdığı Levent, geçmişin tüm ağırlığıyla tekrardan izini sürer. Furkan ise Ela yiyecek teklifini reddettiktson olarakra üstelememiştir. Sadece Suzi ikisini bir araya getirmeye katidır. Ela’ya yapmış olduğu bir ziyarettson olarakra ufak bir oyun oynayarak onu alıp eve gdvakaır. Orada Ela ve Furkan tekrardan bir araya gelirler. Beraber iyi zfakatn geçirdiklerinin bilincindedır ikisi de. Sadece gecenin sonunda üst kısımlarınde çekinceli bir çift göz dikbilimselş hâldedir. Bir araya gelmelerinin asla kvaka olmayacağı açıktır.

Nazcalı Zeynep’e karşı Rüstem’den gelecek çekinceyi bertaraf etmiştir bir tek konağa döndüğünde fazcalacatan her şeyi yitirmiş olduğu hissiyle karşı karşıya gelir. Murat buz benzer haldedir ona karşı. Melek fazcalacatan ona ilişkin olan yeri kapmak için bir hamle yapmıştır. En fenasü de Zeynep saf duygularla ona küsmüştür. Zeynep’i, onu sevbilimselş olduğune inçağrıştırmayı başarsa da fazcalacatan bir şeylerin elinden yitik gitmiş olduğuni duymaktedir.

Asude onun bu duygusuna oynarken Melek’le Murat’ın arasını yapmak için de zfakatn yitirmez. Zeynep için Melek’e minnet duyan oğlunu Melek’le yemeğe çıkması için ikna eder. Melek Murat’la içindeki mesafenin giderek kapanık olduğunı görüp umutlanırken Murat Melek’teki pozitif değişimleri net şekilde görmektedir. Nazcalı ise asla beklenmedik ansızın, Asude’nin kendisine psikolog olarak tanıttığı Suna’nın aslına bakarsak bir oyuncu byücenduğunu öğrenir. Asude’nin oyununa gelip Murat’ı yok yere yitirmiş olduğuni düşünmeye adım atar. Bundan güvenılir olmak için Asude’yle yüzleşmekten başka şansı yoktur.

Leave A Reply