Üç Bin Yıllık Bekleyiş full izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Üç Bin Senelik Bekleyiş full izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Üç Bin Senelik Bekleyiş full izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Üç Bin Senelik Bekleyiş full izle ile beyazcaperde vizyonunda 9 eylül günü gösterime giriyor. Üç Bin Senelik Bekleyiş film fragmanını hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Idris Elba, Tilda Swinton, Aamito Lagum şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Üç Bin Senelik Bekleyiş bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Üç Bin Senelik Bekleyiş full izle

Fbilimseln son fragmanı sayfaya eklendi! Her anı büyük bir merakla beklenen fbilimselmizde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Avustralyalı yönetmen George Miller’ın 6 Oscar’lı fbilimsel “Mad Max: Fury Road”dan tam 7 yıl sonrasında gelen fbilimsel “Üç Bin Senelik Bekleyiş”ten (Three Thousand Years of Longing) altyazcaılı fragman gösteryazcaımndı. Epik bir aşk fbilimsel olan “Üç Bin Senelik Bekleyiş”in başrollerini usta oyuncular Tilda Swinton ve Idris Elba üzerine alıyor. Film, İngiliz yazcaar A. S. Byatt’ın 1994 zfakatnındeki “The Djinn in the Nightingale’s Eye” adlı kısa öyküsünden uyarlandı. 

Fbilimseln mevzusu özetlemek gerekirse şöylekiki: Kavanoza hirindbilimselş bir cin (Idris Elba) ile datan Alithea (Tilda Swinton), İstanbul’da bir otel odasındaki uzun söyleşileri esnasında bir antak kalma yaparlar. Cin, eğer özgürlüğünü kazcaanmasına yardım ederse Alithea’nın üç dileğini yerine getireceğini söylekir. Ne var ki Alithea‘nın talepleri zfakatnda yirmi yıl atlfakatlarla neticelanır. Ayrıca ikisinin içinde beklenmedik duygular gelişir. Filmimizde Tilda Swinton ve Idris Elba’ya, Zerrin Tekindor ve “Kız Kardeşler”, “Bağlılık Aslı” şeklinde filmlerde rol alan Ece Yüksel’in yanı sıra Berk Öztürk, Pia Thunderbolcat, Anthony Moisset, Alyla Browne şeklinde adlar beraber rol alıyor. 

Üç Bin Senelik Bekleyiş Film Mevzusu

Üç Bin Senelik Bekleyiş, epik bir aşk öyküsünü mevzu ediyor. Fbilimseln yönetmen ve senaristliği son olarak Mad Max: Fury Road fbilimselmizde yönetmen koltuğunda oturan George Miller üzerine alıyor.

Leave A Reply