Üç Kız Kardeş 18.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Üç Kız Kardeş 18.Bölüm 2.Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Üç Kız Kardeş dizisinin yeni kısmı Salı akşamı 20.00’da KANAL D’de

Başrollerinde Kurtuluş Özcan, İclal Aydın ve Berker Itimat şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Üç Kız Kardeş bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Üç Kız Kardeş 18.Bölüm 2.Fragmanı

Üç Kız Kardeş dizisinin 18. bölüm özeti oku KANAL D. Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mine’nin Somer’in bebeğini dünyaya getirmesi, dolu dizgin giden Somer ve Türkan’ın aşk yaşamını etkiinde bırakır. Mine’nin planı bebeğiyle beraber Somer’in kalbini de yaşamını da tekrardan kazcaanmaktır. Mine, Somer’i elde etmek için Nihat’ın varlığını Somer’i kışkırtmaya yönelik kullanır. Nihat, bebek uğruna Mine’ye de zarar vermeye kalkınca Somer, Mine ve bebeğini haizlenmek durumunda kalır. Nesrin’in, Mine’den öğrendiği Somer ve Mine’ye dair gerçekler Nesrin’i yıkar. Nesrin, geçmişinde Dönüş’le ilgili yaşamış olduğu tralışveriş merkezalara zihnen gezi etmeye başlayınca tüm aile Nesrin’in çevresinde seışıkber olur. Derya, Fatih’ten öğrendiği suretiyle Fatih’in kendi öz babası byücenduğunu düşünürken bir taraftan da yeni bir yaşfakat başlfakatnın eşiğindedir. Serdar ve Derya, üniversitede istedikleri kısmı kazcaanmıştır. Bu eğitim imgeselne bir tek Dönüş eşlik edemez. Özer, bir süre içinder terk etmiş olduğu oğluyla yüzleşmek zorunda kalır. Özer’in oğlu Mustafa Korman, Ayvalık’a gelir. Somer, Mine ve bebeğine haiz çıkacak mı? Nesrin’in yaşamış olduğu tralışveriş merkeza Dönüş’ün anasıyle ilgili gerçekleri öğrenmesine niçin olacak mı? Mustafa, babası Özer’den talep ettiklerini alabilecek mi?

Üç Kız Kardeş Dizi Mevzusu

Aile ve kardeşlik bağlarını özetleyen, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazcaanacak olan “Üç Kız Kardeş” yakında Kanal D’de… Üç Kız Kardeş dizisinde öykü Türkan, Derya ve Dönüş adlı kız kardeşlerin başlangıcından geçen vakalar olacak. Bu üç karakteri canlçağrıştıracak hanım oyuncular da fazcalaca öne çıkacak. Bu adlardan ikisi netleşti. Gazcaeteci Birsen Altuntaş hem Almila Ada hem de Özgü Kaya ile antak kalmalar yapılmış olduğını duyurdu. Her ikisi de son sürecin öne çıkan genç hanım oyuncularından olan Almila Ada ve Özgü Kaya, oldukça başarı göstermiş seçimler olarak dikkatleri çekti.

Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz otururken, senaristliğini ise Betül Yağsağan kevrene alıyor. Üç Kız Kardeş’in oyuncu ekibinda; Kurtuluş Özcan, İclal Aydın, Berker Itimat, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Benian Dönmez, Nazcalı Serutubet Ünal, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay şeklinde birbirinden başarı göstermiş adlar rol alıyor.

Leave A Reply