Üç Kız Kardeş 19.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Üç Kız Kardeş 19.Bölüm Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Üç Kız Kardeş dizisinin yeni kısmı Salı akşamı 20.00’da KANAL D’de

Başrollerinde Kurtuluş Özcan, İclal Aydın ve Berker Itimat benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Üç Kız Kardeş bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Üç Kız Kardeş 19.Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş dizisinin 18. bölüm özeti oku KANAL D. Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Somer, Nihat’ın kötü davranışlarına maruz kalan Mine’yi, bebeğini koruyabilmek adına anasınin evine getirir. Türkan ve Mine aynı çatı altında yaşfakatya adım atar. Her şeyden habersiz Türkan, Mine ve bebeğini sevgiyle karşılar. Kirazca bebeğin varlığı Türkan’ın annelik duygularını harekete geçirir. Mine, Somer’den vazcageçmediği için ev içindeki varlığı Somer’i köşeye sıkıştırır. Derya, Fatih’in babası olduğuna inanılmış olduğundan hırçın hareketlerine ilaçm eder. İzmir’de basını belaya sokar ve Hakan’dan yardım ister. Dönüş, Derya için telaşlanır ve Serdar’la İzmir’e giderler. Bu kısa İzmir yolcyüceğu Dönüş ve Serdar’ı daha da yakınlaştırır. Nesrin, zihninde geçmişin karanlık sularında gezerken hekim tavsiyesi üzerine tüm aile Nesrin’e iyi hissettirecek şeyler halletmeye çabalar. Geçen tüm kötü vakaların üzerine tüm aile pikniğe çıkmaya karar verir. Piknikte gençlerin oynadığı bir oyun esnasında Derya, Hakan’ın onu terk edeceğine dair şüpheya kapılır. Nihat’ta Mine’yi bulmak için elinden geleni yapar ve bu mevzuda Fatih’ten yardım alır.

Üç Kız Kardeş Dizi Mevzusu

Aile ve kardeşlik bağlarını özetleyen, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazcaanacak olan “Üç Kız Kardeş” yakında Kanal D’de… Üç Kız Kardeş dizisinde öykü Türkan, Derya ve Dönüş adınde kız kardeşlerin başlangıcından geçen vakalar olacak. Bu üç karakteri canlçağrıştıracak hanım oyuncular da oldukça öne çıkacak. Bu adlardan ikisi netleşti. Gazcaeteci Birsen Altuntaş hem Almila Ada hem de Özgü Kaya ile antak kalmalar yapılmış olduğını duyurdu. Her ikisi de son periyodun öne çıkan genç hanım oyuncularından olan Almila Ada ve Özgü Kaya, oldukça başarıya ulaşmış seçimler olarak dikkatleri çekti.

Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz otururken, senaristliğini ise Betül Yağsağan kevrene alıyor. Üç Kız Kardeş’in oyuncu ekibinda; Kurtuluş Özcan, İclal Aydın, Berker Itimat, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Benian Dönmez, Nazcalı Serutubet Ünal, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay benzer şekilde birbirinden başarıya ulaşmış adlar rol alıyor.

Leave A Reply