Üç Kız Kardeş 19.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

0

Üç Kız Kardeş 19.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…..Kanal D’nin sevilerek izlenen dizisi Üç Kız Kardeş 18.kısmı ile ekranlamış olura geldi. Salı günleri seyircisi ile byüceşan Üç Kız Kardeş’te bu hafta neler yaşanacak merakla planlanıyor. Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündünyaya geldi ve İnci Gündünyaya geldi’nun üstlendiği yeni dizisi “Üç Kız Kardeş” Salı 20.00’da Kanal D’de!

Üç Kız Kardeş 19.Bölüm Yeni Bölüm Fragman gösteryazcaımnır gösteryazcaımnmazca sayfamızda yer alacaktır…

Türkan, Dönüş ve Derya… Biri sonbaharelliği, biri uysallığı, ötekii de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş… Yaşıtları benzer şekilde rahat hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de ikincilhleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir yaşam sürerken Türkan’ın yapmış olduğu evlilikle beraber kara byücetlar ailenin üstünde seyahatnmeye başlamış olacak, artık aslabir şey eskisi benzer şekilde olmayacaktır.

Nesrin belleksını yitirdi!

Türkan, mahsur kalmış olduğu masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün yaşamı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını yarun kenarından alabilmek için kimi zfakatn kendilerini, kimi zfakatn de birbirlerini yitirme noktasına geleceklerdir.

Leave A Reply