Üç Kız Kardeş – Kanal D, 12 Eylül 2022 Pazartesi 16:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Üç Kız Kardeş – Kanal D, 12 Eylül 2022 Pazartesi 16:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Üç Kız Kardeş, 12 Eylül 2022 Pazartesi günü ekrana geliyor. Üç Kız Kardeş programını saat 16:00’da Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Türkan, Dönüş ve Derya. Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine bağlı üç kız kardeş. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir yaşam sürerken Türkan’ın yapmış olduğu evlilikle beraber kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlamış olacak, artık hiçbir şey eskisi benzer biçimde olmayacaktır. Türkan, mahsur kalmış olduğu masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün yaşamı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır.

Üç Kız Kardeş, Kanal D’de gösterilen ve 12 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 13:00’te süregelen Gelinim Mutfakta isminde programdan sonrasında saat 16:00’da başlamış olacak.

Üç Kız Kardeş programının yayını, 19:00’da gösterilen Kanal D Ana Haber isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply