Üç Kız Kardeş – Kanal D, 20 Kasım 2022 Pazar 16:15

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Üç Kız Kardeş – Kanal D, 20 Kasım 2022 Pazar 16:15 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Üç Kız Kardeş, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Üç Kız Kardeş programını saat 16:15’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Mine, Rüçhan’la yapılan anlaşma sonucu eve döndüğünde Türkan’la büyük bir hesaplaşma yaşarlar. Türkan öteki taraftan annesiyle olan kırgınlığını düzeltme çalışır sadece Nesrin’in sert tavrıyla karşı karşıya kalır. Sadık ve Nesrin arasındaki gerilim devam ederken, Nezahat ve Hikmet’in onları barıştırma çabaları sonuçsuz kalır. Sadık Nezahat’in de evini terk eder. Mine, ifade vereceği güne kadar Türkan’ın canını yakmak için elinden geleni yapar. Türkan’a ve bebeğine zarar vermek için kurnazca bir planın içine girer.

Üç Kız Kardeş, Kanal D’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 14:00’te süregelen Yargı adlı programdan sonrasında saat 16:15’te başlamış olacak.

Üç Kız Kardeş programının yayını, 19:00’da gösterilen Kanal D Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply