Umutsuzluk! Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

DanMachi Sürem 4 Bölüm 10, Bell’i en büyük soruna sokabilir. Önceki bölümün kendisi zindandaki maceracılar için büyük bir geri dönüş oldu. Fakat Jura onu bir sonraki seviyeye taşıdı ve yasak can alıcıları derin katlardan çağırdı. Sadece görünen o ki, Jura ve ailesinin bu beş yıl süresince hapse attığı başka derin zemin yaratıkları da var.

Yeni canavar Ryu’yu rahatsız edecek kadar ürkütücü olduğundan bir sonraki bölüm daha çok kan dökecek. Zamanında mükemmel bir maceracıydı ve canavarın seviyesi onu korkutmak için oldukça yüksek olmalı. Jura, tüm zindanı küle çevirmek için kasıtlı olarak o canavarın öfkesini harekete geçirdi. Bu canavarlar, bir giriş bulmayı başarırlarsa üst katları yok edecekler. Bir sonraki bölüm hakkında daha çok data için aşağıdaki makaleyi okuyun!

DanMachi 4. Sezon 10. Bölüm

DanMachi 4. Sürem 10. Bölüm: The Despair!

DanMachi 4. Sürem 10. Bölüm, maceracılar ekibine kesinlikle umutsuzluk getirecek. Yeni canavar önceki bölümün sonunda gösterilmemişti. Sadece tüm maceracıları beraber yenecek kadar kuvvetli görünüyor. Lambton’ı yenmeyi başaran Ryu bile bu canavarla bire bir yüzleşecek kadar korkmuştu.

Bell o denli kolay pes eden biri olmadığı için vaka yerinden kaçmayabilir. Üstelik Chigusa’nın olduğu partide Aisha da yanlarındadır. Kısaca o canavarla savaşırken bu şekilde bir problem olmayabilir. Sadece bu canavarın seviyesi ötekilerden oldukca daha iyi olduğundan bu dövüşün sonucu hala belirsiz. Animenin gelecek bölümünde can kaybı olması muhtemeldir.

DanMachi 4. Sezon 10. Bölüm

Süratli Özet: 9. Bölüm

DanMachi 4. Sürem’un dokuzuncu kısmı, Ryu aynının izini sürmekle başladı. Bell, Ryu ve Jura’yı büyülü saldırılarından buldu. Her şeyden ilkin Bell, Rivira’dan gelen kişiyi öldürüp öldürmediğini sordu. Sonrasında Ryu kimseyi öldürmediğini deklare etti ve hepsi Jura’nın eylemiydi. Bell ek olarak Jura’yı bulma yolunda bazı blazerrocks keşfetti. Böylece Jura’nın oradaki fena insan bulunduğunu doğruladı.

Sadece, Jura hemen sonra terbiyeci büyülü eşyanın yardımıyla bir Lambton çağırdı. Bell Cranel’e ve partisine hücum etti. Fakat Aisha bunu iyice düşündü ve bir strateji buldu. Canavarı bir tarlaya doğru yönlendirdi. Öte taraftan, Bell canavarın dikkatini dağıttı ve Ryu onu rüzgar büyüsü saldırılarıyla öldürdü. Sadece öykü hemen hemen bitmedi ve problemler daha yeni başlıyor.

DanMachi 4. Sezon 10. Bölüm

DanMachi 4. Sürem 10. Bölüm: Çıkış Zamanı

DanMachi 4. Sürem 10. Bölüm 24 Eylül 2022’de yayınlanacak. DanMachi animesinin her kısmı aksiyon, duygu ve görkemli fon müziğiyle dolu bir başyapıt. Hayranlar heyecanla yeni kısmı bekliyor. Bilibili ve Crunchyroll’un resmi sitelerinde izlenebilecek. The Anime Daily sayfasını yeniden ziyaret ettiğinizden güvenilir olun!

Reklamcılık

Leave A Reply