Meşhur oyuncu Erman saban Balkan Ninnisi’ne katıldı

0
Ünlü oyuncu Erman saban Balkan Ninnisi’ne katıldı

Genç oyuncuları ve Üsküp’ün zamanı dokusuyla hemen hemen iki bölüm yayınlanmasına karşın ilgi odağı olan “Balkan Ninnisi” ekibine, Makedonyalı sevilen oyuncu Erman Saban da katıldı

Evlad-ı Fatihan olarak hala Osmanlı izini sürdüren Balkanlar’da çekilen Balkan Ninnisi dizisine meşhur oyuncu Erman Saban da dâhil oldu. Şimal Makedonya’nın başkenti Üsküp’te çekilen TRT1 dizisi “Balkan Ninnisi” hem Türkiye’de hem de ülke haricinde yoğun ilgi görüyor. Kısa sürede izleyicilerin gözdesi olmayı başaran dizinin geniş ekibine Makedonyalı oyuncu Erman Saban da katıldı. Dizi severler Balkan Ninnisi’nin yeni bölüm konusunu ve sevilen oyuncu Erman Saban’ı merak ediyor. Balkan Ninnisi hangi bölümde ekrana gelecek? Yeni bölümde neler yaşanacak? Şimdi detaylar

Meşhur oyuncu Erman saban Balkan Ninnisi’ne katıldı

Eğlendirirken hüzünlendiren çarpıcı hikâyesi usta adlardan oluşan oyuncu ekibi ve heybetli zamanı mekânlarıyla Balkan Ninnisi kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. Yetenekli genç yıldızlarının performansları ve Üsküp’ün zamanı dokusuyla hemen hemen iki bölüm yayınlanmasına karşın ilgi odağı olan “Balkan Ninnisi” ekibine, Makedonyalı sevilen oyuncu Erman Saban da katıldı.

Balkan Ninnisi 3. Bölümde neler yaşanacak?

5 Temmuz Salı akşamı TRT1’de yayınlanacak Balkan Ninnisi 3. bölümde diziye Neriman’ın seneler ilkin evi terk eden oğlu ‘Zafer’ geri dönüyor. Erman Saban’ın yaşam vereceği Zafer, Makedonyalı bir kıza âşık olan, ona karşı çıkan dayısı Köfteci Süleyman ve anası Neriman’ı dinlemeyerek aşkı yeğleyen bir gençtir. Ailenin unutulmaz dramlarından kabul edilen bu durum, ufak bir çocuk olarak abisinin evi terk edişine şahit olan ve bunu engelleyemeyen Ertan’da derin bir acı olarak yer etmiştir.

Üsküplü Üzeyir Bey’in ailesinde yaşanmış olan aşk dramları kuşaktan kuşağa devam ederken Köfteci Süleyman kendi geçmişini anımsar. Makedonyalı Nina’ya âşık olan Süleyman, her iki ailenin karşı çıkmasıyla bu büyük sevdadan vazgeçmiştir. Süleyman’ın yüreğinde devamlı kanayan bir yara olarak kalan acı sevda bir nalet benzer biçimde sülalede devam etmiştir. Köfteci Süleyman, ailesi için her ne kadar mutluluğunu hiçe saysa da evladı benzer biçimde yetiştirdiği yeğenlerine engel olmayı başaramamıştır. Süleyman’dan sonrasında Zafer de Makedonyalı bir kıza âşık olmuş ve sevdiğini tercih ederek memleketini terk etmiştir.

02-07-2022
Yazar Hakkında

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de dünyaya geldi. 1994 senesinde Mustafa Kemal Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye’nin her bölgesinde 25 .. devamı..
mail

Leave A Reply