Uzun Sevgililer Günü Mesajları

0

Uzun Sevgililer Günü Mesajları Her senenin şubat ayının 14. gününe denk gelen günü; aşıklar, sevgililer, eşler, sevdiğini kalbinde bir yük değil de aşkla taşıyanlar sevgililer günü olarak kutlamaktadırlar. Birbirini seven çiftler sevgilerini birbirlerine söylemenin yanında armağan almayı bu hediyelerin üzerine de güzel sözler yazmayı dikkatsizlik etmezler. Aslına bakarsak sevgi tek güne sığdırılamayacak kadar kuvvetli ve coşkulu bir duygudur fakat bu hususi duygu, hususi bir günle taçlandırılmalıydı ki tüm dünya aynı anda kutlayabilsin. Sevdiğinin yüzündeki tebessümün sebebi olmak isteyen hepimiz duygularını kağıtlara, mesajlara dökerek uzun sevgililer günü mesajları yazmaktadır.

Valentine, Hristiyan inanışına bakılırsa eski Roma Azizlerinden biridir ve Aşıkların Azizi olarak bilinmektedir. Adına duyuru edilmiş bir bayram günü iken sevgililerin sevgilerini, aşklarını coşkuyla sevgililerine, eşlerine aktardığı tüm dünyanın kutladığı bigün haline gelmiştir. Batı toplumlarında valentine adı sevilen şahıs, sevgili, hoşuna giden hanım ya da adam anlamında kullanılır.

Armağan almanın yanı sıra sevdiğine kalbinden, içinden geçen cümleleri güzel sözlerle şiirlerle aktarmak isteyen duygusal ruhlu insanlara oldukça sık rastlanmakta. Kim bilir sevdiğin insana verdiğin kıymeti, kalbindeki aşkı anlatmanın yolu ne hediyedir ne de çiçek. Tek yol kendin olup kelimelere dökmektir kim bilir?

Uzun Sevgililer Günü Mesajları

Uzun Sevgililer Günü Mesajları

Manşet: Yaşamak özlemsiz, hasret sevgisiz, sevgi sensiz olmaz. Sevgililer günün mübarek olsun.

Uçmak için kuş olmak gerekmezmiş. Aşkın yeter bana sevgilim. Sevgililer günün mübarek olsun.

Aşk nereden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer günün mübarek olsun.

Bu hayatta yalnızca seni yaşamak ve seninle yaşlanmak isterim. 14 Şubat sevgililer günün mübarek olsun.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar muhteşem fakat her insanın sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz mübarek olsun.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar muhteşem fakat her insanın sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün mübarek olsun!

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep tekrardan adım atmak isterim. Sevgililer günün mübarek olsun bir tanem.

Üşüyor musun? O süre gel yanıma! O denli yaktın ki canımı, üşümezsin tekrar. Sevgililer günün mübarek olsun tekrar.

Aşk nedir, bilmiyorsan gecelere sor, şu sapsarı yüzlere, şu kupkuru dudaklara sor. Sevgililer günün mübarek olsun aşkım.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni oldukça sevmeye devam edeceğim.

En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer günün mübarek olsun sevdiğim.

Çiçek dalda sen yanımda koklanınca güzel dünya aşktan başka her şey yalan yaşadıkça. Sevgililer günümüz mübarek olsun aşkım.

Kimi zaman merak ederler, “Hayatında biri var mı” diye. Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var. Sevgililer günün mübarek olsun sevdiğim.

Bana kimse sen şeklinde baktı mı bilmiyorum, fakat ben hiç kimseye sana baktığım şeklinde bakmadım. Sevgililer günün mübarek olsun canım aşkım.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün mübarek olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bigün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün mübarek olsun.

Bu kent güzelse, senin yüzünden. Sen dünyada olmasan diyorum ben ne yapardım. Seni oldukça seviyorum aşkım sevgililer günün mübarek olsun.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Beraber varalım nice yıllara.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık şeklinde çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün mübarek olsun.

Bazı insanların sesinde mutluluk gizli saklı. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer günün mübarek olsun.

Uyurken seni seyretmek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için çok istemek fakat kıyamamak. Aşkım sevgililer günün mübarek olsun.

Tüm mevsimleri bir günde, tüm yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice sevgililer gününü birlikte geçirmek dileğiyle.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

Hani en güzel aşklar olanaksız gelir ya insana, olanaksız olduğun için aşığım sana. Sevgililer günün mübarek olsun Bir tanem, seni oldukça seviyorum.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen hiç kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde birlikte olmayı temenni ediyorum.

Eğer sema bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı gene de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o denli oldukça seviyorum ki.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar oldukça seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi oldukça talihli görüyorum.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek isterim fakat kalbim şeklinde ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün mübarek olsun.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o denli oldukça seveceğim ki tekrar cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün mübarek olsun!

Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O”nadır, ya O”nunla O”lana, ya aşk’adır, ya da aşk’la yanana! Sevdiğim sevgililer günün mübarek olsun.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi ötelerde senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Çağdaş aşk istemem, üzüntüden başka ne ki? İlkel aşk isterim, aşkın en ilk”el halini. Seni isterim her halinle. Sevgililer günün mübarek olsun canım.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün mübarek olsun!

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep beraber canım.

Seviyorum seni ben her gün anacağım, sevgilim aşkım diyerek sana koşacağım seni bigün anıp sonrasında atmayacağım sevgim büyüktür bir güne bırakmayacağım.

Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğuna sevdim seni… Sevgililer günün mübarek olsun canım aşkım.

Bir gülüşün ateşiyle yakmasını biliriz ölümün önünde sigaramızı. Seni canımdan oldukça seviyorum sakın bırakma ellerimi. Sevgililer günün mübarek olsun canım.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin fakat bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün mübarek olsun!

O denli güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün mübarek olsun!

Yüreğim hafifçe ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafifçe uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün mübarek olsun aşkım.

Ne süre tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne süre gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün mübarek olsun Aşkım.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu fakat ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz mübarek olsun!

O şekilde biri olacak ki her şeyi unutturacak… Ve diyeceksin ki… Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün mübarek olsun.

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım. Sevgililer günün mübarek olsun!

Sesini duysam da her an yüzünü görmek şeklinde değil, özlediğimi bil her an bundan dolayı hiçbir şey seni sevmek şeklinde değil! Seni o denli oldukça özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum.

Leave A Reply