Whatsapp Web Görüntülü Arama Iyi mi Yapılır? » Parasız İnternet

0

Whatsapp Web Görüntülü Arama Iyi mi Yapılır? Son gelen güncellemeler ile birlikte Whatsapp Web için yeni özellikler geldi. Daha önceleri Görüntülü ve sesli arama için iyi bir arayüz sunulmazken şimdi mevcut. Bu yazımızda Whatsapp Web Görüntülü Arama Iyi mi Yapılır, Whatsapp Web Görüntüşü Arama Özellikleri şeklinde başlıkları bulabilirsiniz.

Whatsapp Web

Android ve iOS platformunda bulunan, dünyada en fazla etken kullanıcıya haiz ileti uygulaması Whatsapp’ın web sürümüdür. Telefon üstünden bağlanmanın mecburi olduğu Whatsapp Web ile tüm işlemlerinizi yapabilmektesiniz. Son gelen güncelleme ile birlikte Whatsapp Web görüntülü arama, sesli arama şeklinde özellikleri sunmakta. Platform üstünden ileti yazabilir, yeni oda, grup oluşturabilir, profil ayarlarınızın bir kısmını da yapabilirsiniz.

Whatsapp Web Görüntülü Arama Nedir?

Bilgisayarınız üstünden hem sesli hem de görüntülü söyleşi edebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama yardımıyla telefonunuz sarjda iken yada bilgisayar üstünden bir işiniz varken gelen görüşmeleri daha konforlu şekilde yanıtlamak mümkün. Skype, Discord ve benzeri uygulamar üstünden yapabileceğiniz her şeyi Whatsapp Web üstünden de yapabilirsiniz.

Whatsapp Web Görüntülü Arama Iyi mi Yapılır?

Whatsapp Web üstünden görüntülü arama yapmak oldukça basittir.

Adım 1: Aşağıdaki görselde belirtilen kısmı Whatsapp Web’in sol kısmında bulabilirsiniz. Bu kısımdan “+”, şu demek oluyor ki ortadaki butona tıklayın.

Adım 2: Aşağıda gördüğünüz ekran karşınıza gelecektir. Bu kısımdan Whatsapp Web görüntülü arama yapmak istediğiniz kişiyi seçin.

 

Whatsapp Web Görüntülü Arama

 

Adım 3: Seçimin peşinden söyleşi ekranı sağda belirecektir. Bu ekranın sağ üst köşesinde aşağıda gördüğünüz butonları görmüş olacaksınız. En solda bulunan ikona tıklayara görüntülü arama yapabilirsiniz. Isterseniz derhal tarafındaki telefon tuşu ile Whatsapp Web arama yapma seçeneğine de tıklayabilirisiniz.

Whatsapp Web Görüntülü Arama

 

Turkcell Parasız İnternet Kampanyaları GÜNCEL 2021

Whatsapp Web Görüntülü Arama Açılmıyor

Eğer Whatsapp üstünden görüntülü arama yapamıyor, cevaplayamıyorsanız bunun sebeplerinin başlangıcında Whatsapp sürümü gelmektedir. Bilgisayar uygulmasının eski olduğu durumlarda uygulama eski versiyon dahilinde arayüz sunmaktadır. Bu sebeple Bilgisayardan Whatsapp Web Görüntülü Arama Cevaplanmıyor, Açılmıyor şeklinde problemler ile karşılaşabilirsiniz.

  • Çözüm için şu adımları izleyin:
  • Bilgisayarınızdan web tarayıcınıza giriş yapın.
  • BURADAN Whatsapp indir sayfasına gidin.
  • Sağ bölümde bulunan Mac yada Windows PC kısmından bilgisayarınız için uygun olanı seçin.
  • İndirme esnasında Program Ekle/Kaldır kısmından eski Whatsapp uygulamasını kaldırın.
  • Yeni indirilen dosya üstünden son sürüm Whatsapp Web programını kurun.
  • Telefonunuzdan sağ üst köşede bulunan üç nokta butonuna, sonrasında da Whatsapp Web kısmına dokunun.
  • Bilgisayara geçerek Whatsapp uygulamasını açın.
  • Ekranda çıkan kodu telefonunuzda hali hazırda açıkta bulunan tarayıcıya taratın.
  • Tüm işlemlerin sonunda görüntülü aramayı siz de kullanabilirsiniz.

DOGE COIN NEDİR, NASIL ALINIR, PİYASA DEĞERİ NEDİR?

Leave A Reply