Yabancı Damat – Kanal D, 19 Kasım 2022 Cumartesi 05:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yabancı Damat, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Yabancı Damat programını saat 05:00’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Gaziantep’in meşhur baklavacısı Kahraman Usta’nın kızı Nazlı, Ankara da üniversite eğitimini bitirmiş memleketine dönmüştür. Nazlı yakışıklı, yabancı bir gençle tanışır. Bu genç, ailesi İstanbul’dan Atina’ya göç etmiş Niko isminde bir Yunanlıdır.

Nazlı ve Niko birbirlerine deliler şeklinde aşık olurlar. Sadece aşireti ile sözlüsü Nazlı’nın peşine düşer. Ek olarak Niko’nun, ses yıldızı sevgilisi Anna da bu aşk için büyük bir engeldir. Bu da yetmezmiş şeklinde Niko’nun ailesi Türklerden, Nazlı’nın ailesi de Yunanlılardan pek hoşlanmamaktadır.

Yabancı Damat, Kanal D’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 02:45’te süregelen Gelinim Mutfakta isminde programdan sonrasında saat 05:00’te başlamış olacak.

Yabancı Damat programının yayını, 07:00’de gösterilen Ufak Ağa isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply