Yabancı Damat – Kanal D, 20 Kasım 2022 Pazar 05:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Yabancı Damat – Kanal D, 20 Kasım 2022 Pazar 05:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yabancı Damat, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Yabancı Damat programını saat 05:30’da Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Gaziantep’in meşhur baklavacısı Kahraman Usta’nın kızı Nazlı, Ankara da üniversite eğitimini bitirmiş memleketine dönmüştür. Nazlı yakışıklı, yabancı bir gençle tanışır. Bu genç, ailesi İstanbul’dan Atina’ya göç etmiş Niko isminde bir Yunanlıdır.

Nazlı ve Niko birbirlerine deliler benzer biçimde aşık olurlar. Sadece aşireti ile sözlüsü Nazlı’nın peşine düşer. Ek olarak Niko’nun, ses yıldızı sevgilisi Anna da bu aşk için büyük bir engeldir. Bu da yetmezmiş benzer biçimde Niko’nun ailesi Türklerden, Nazlı’nın ailesi de Yunanlılardan pek hoşlanmamaktadır.

Yabancı Damat, Kanal D’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 04:30’da başlamış olan Müzik Arası isminde programdan sonrasında saat 05:30’da başlamış olacak.

Yabancı Damat programının yayını, 07:00’de gösterilen Ufak Ağa isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply