Yabancı Damat – Kanal D, 22 Eylül 2022 Perşembe 05:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Yabancı Damat – Kanal D, 22 Eylül 2022 Perşembe 05:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yabancı Damat, 22 Eylül 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Yabancı Damat programını saat 05:15’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Gaziantep’in meşhur baklavacısı Kahraman Usta’nın kızı Nazlı, Ankara da üniversite eğitimini bitirmiş memleketine dönmüştür. Nazlı yakışıklı, yabancı bir gençle tanışır. Bu genç, ailesi İstanbul’dan Atina’ya göç etmiş Niko isminde bir Yunanlıdır.

Nazlı ve Niko birbirlerine deliler şeklinde aşık olurlar. Sadece aşireti ile sözlüsü Nazlı’nın peşine düşer. Ek olarak Niko’nun, ses yıldızı sevgilisi Anna da bu aşk için büyük bir engeldir. Bu da yetmezmiş şeklinde Niko’nun ailesi Türklerden, Nazlı’nın ailesi de Yunanlılardan pek hoşlanmamaktadır.

Yabancı Damat, Kanal D’de gösterilen ve 22 Eylül 2022 Perşembe günü saat 03:00’te süregelen Gelinim Mutfakta isminde programdan sonrasında saat 05:15’te başlamış olacak.

Yabancı Damat programının yayını, 07:00’de gösterilen Öyleki Bir Geçer Vakit Ki isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply