Yalı Çapkını 2.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Yalı Çapkını 2.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Yalı Çapkını 2.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Yalı Çapkını 2.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. STAR TV vizyonunda büyük coşkula izlenecek Yalı Çapkını dizisinin yeni kısmı 30 eylül çarşamba akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Afra Svasıtaoğlu ve Mert Rfakatzan Demir şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yalı Çapkını bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Yalı Çapkını 2.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

Yeni Bölüm Özeti

Yıldız TV’nin yeni sfaizda ekrana gelecek olan OGM Pictures imzalı dizisi Yalı Çapkını’nın hazcaırlıkları sürüyor. Antepli bir ailenin hikâyesini mevzu alan diziyi Netflix’in Zeytin Ağacı dizisini çeken Burcu Alptekin yönetecek. Dizi yakarmayen tiyatrocu Çetin Tekindor’u da setlere döndüreceği için ayrı bir örutubet taşıyor. Tekindor dizide Halis görevine yaşam verecek. Oğulları Ferit’i memkirtlerinden Seyran’la evliliğe ilk adımını attırecek olan ailenin yalıda geçen etkii altına alan hikâyesini özetleyen dizide Afra Svasıtaoğlu ile Mert Rfakatzan Demir başgörevi hisselaşacak. Projede Hülya Duyar “Şefika”, Cansu Ekmek imalatçısı (İbo), Doğukan Polat (Fuat), Yiğit Tuncay (Latif) rollerine yaşam verecek. Dizinin oyuncu seçimleri sürüyor.

Yalı Çapkını Dizi Mevzusu

Yalı Çapkını dizisinin Yıldız TV’de ekrana geleceği haberi oldukça uzun süre ilkin ortaya çıkmıştı. Sadece projede bir türlü ilerleme sağlanfakatmıştı. Kısa süre ilkin Yalı Çapkını dizisinde emekler hız kazcaanmıştır ve nihayet sete çıkılacak gün belli oldu. Yalı Çapkını dizisi ilk ortaya çıkmış olduğunda Çağatay Ulusoy’un başrolde yer alacağı mevzuşyüceyordu. Sadece süreç uzayınca işler öyleki ilerlemedi. Çağatay Ulusoy değişik bir projede yer alında dizinin oyuncu ekibi için yeni adlar belirlendi.

Yıldız TV’nin yeni sfaizda ekrana getireceği Yalı Çapkını dizisinin başrollerinde yeni nesilin başarıya ulaşmış oyuncuları Afra Svasıtaoğlu ve Mert Rfakatzan Demir var. Dizinin ne zfakatn sete çıkacağı ilgili data de Afra Svasıtaoğlu’ndan geldi. Gazcaeertelemeerin suallarını yanıtlayan Svasıtaoğlu, bir aksilik eğer olmazcasa 29 Temmuz’da ekibin sete çıkacağını söylekidi. Yalı Çapkını adı ile Eylül ayından saygınlıken izleyicilerin karşısına çıkması beklenen dizi merakla ümit ediliyor. OGM Pictures imzasını taşıyan yeni dizi Yalı Çapkını, malum bir öyküyi gözler önüne serecek. Dizi, zengin ve hovarda bir delikanlı ile Gazcaiantep’te yaşayan genç bir kızın birbirlerine aşık olmasının öyküsünü anlatacak. Dizinin yönetmenliğini Burcu Alptekin üstlenecek. Dizinin oyuncu ekibinda usta oyuncu Çetin Tekindor da yer alacak. Yalı Çapkını dizisi son olarak iki yıl ilkin Öğretmen dizisiyle milletal kanalda seyirciyle byüceşan Afra Svasıtaoğlu’nun tekrardan dönüşü olacak.

Leave A Reply