Yalı Çapkını – Star TV, 2 Aralık 2022 Cuma 20:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yalı Çapkını, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Yalı Çapkını programını saat 20:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Sorumsuzluklarıyla ailesini, en çok da fazla büyükbabası Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine karar verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı etkileyecektir.

Yalı Çapkını, Yıldız TV’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 19:00’da başlamış olan Toprak ile Fidan adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Yalı Çapkını programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply