Yalnız Kalpler – FOX, 25 Ocak 2023 Çarşamba 17:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yalnız Kalpler, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Yalnız Kalpler programını saat 17:00’de FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Ayda ve Teoman, Kapadokya’da geçirdikleri esrarengiz bir günün arkasından birbirlerinin izini kaybederler. Aradan 3 yıl geçtikten sonrasında garip bir halde Ankara’da karşılaşırlar. Sadece Ayda’nın şuanki sevgilisi Teoman’ın kuzenidir. Ayda, annesinin baskılarına dayanamaz hale gelirken Teoman da aşkı ve ailesi içinde kalır.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Yalnız Kalpler, FOX’de gösterilen ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 12:45’te süregelen En Hamarat Benim adlı programdan sonrasında saat 17:00’de başlamış olacak.

Yalnız Kalpler programının yayını, 19:00’da gösterilen Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply