Yalnız Kurt – atv, 19 Kasım 2022 Cumartesi 13:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Yalnız Kurt – atv, 19 Kasım 2022 Cumartesi 13:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yalnız Kurt, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Yalnız Kurt programını saat 13:00’te atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Altay, Halit’in dezenformasyon planı sonucunda güvenlik kuvvetlerine teslim olmuş ve gözaltına alınmıştır. Halit, Altay’a en zayıf anında ulaşır ve elini uzatır. Yanına katılmasını ister. Devleti Altay’a haiz çıkamamıştır fakat amcası daima yanındadır. Altay bu teklife lüzumlu cevabı verir fakat Halit aslolan cevabı görüşme sonrası karşısına çıkan Davut Bahadır’dan alacaktır.

Doğan Sakınmaz, Altay’ın gözaltından çıkmasını sağlayacak gazeteciyi güvenlik kuvvetlerine teslim eder ve Altay’ın özgür bırakılmasını sağlar fakat asla zamanları yoktur. Türkiye-Yunanistan savaşını engellemek için önlerinde yalnız saatler kalmıştır. Altay ve Yıldırım Timi, Golyat’ın elindeki füzeleri kullanacak adamlara ulaşmak için riskli bir plan yaparlar.

Yalnız Kurt, atv’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 10:00’da başlamış olan Bir Ufak Gün Işığı isminde programdan sonrasında saat 13:00’te başlamış olacak.

Yalnız Kurt programının yayını, 16:00’da gösterilen Aldatmak isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply