Yalnız Kurt – atv, 2 Aralık 2022 Cuma 01:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yalnız Kurt, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Yalnız Kurt programını saat 01:30’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Haruncan, Türk-Yunan savaşını başlatmak için düşündüğü operasyonda sona gelir. Halit Yıldırım da Haruncan’ın peşine düşen Altay’ı durdurmak için Meryem’i kaçırmıştır. Altay, geri dönerek Meryem’i kurtarmak ve harbe engel olmak için yola devam etmek içinde bir ayrımda kalır. Meryem ise tüm cesaretiyle Altay’ın Haruncan’a engel olmasını istemektedir.

Meryem’i kaçıran Halit’in planı ise yalnız Altay’a engel olmak değildir. Daha büyük hedefleri vardır. Bunun için Yücel’den Dahhak ile bir görüşme ayarlamasını ister.
Doğan, elinden her şeyini alan Gani’den hesap sormak istemektedir. Bunun için Gani’nin işlerini yürüten en özgü adamını kaçırır. Adama karşılık elinden alınanları geri istemektedir. Fakat bu pek de kolay olmaz. Gani de Doğan’ın bu hamlesini karşılıksız bırakmayacaktır.

Yalnız Kurt, atv’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 00:20’de süregelen Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru isminde programdan sonrasında saat 01:30’da başlamış olacak.

Yalnız Kurt programının yayını, 04:00’te gösterilen Mutfak Bahane isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply