Yalnız Kurt – atv, 2 Aralık 2022 Cuma 20:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yalnız Kurt, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Yalnız Kurt programını saat 20:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Altay, yaşamını “Kurdoğlu” namıyla, kafes dövüşleri yaparak kazanmaktadır. Esra, mekanda silahların patladığı bir gece, kaçıp ufak kızına kavuşmak için Altay’dan yardım ister! Çocuğun yaşamının tehlikede bulunduğunu duyan Altay, tereddütsüz kabul eder. Yasadışı dövüş kulübünün sahibi, Esra’nın da sevgilisi olan Doğan peşlerine düşer.

Altay, Esra’ya yardım için adım attığı anda, kendi geçmişine de uzanan yeni yolculuğa çıkmış olur. Efsanelerden 1950’lerin Türkiye’sine ve sonrasında da günümüze ulaşan bu yolculuğunda Altay’a, ormanda bir kulübede tek başına yaşayan “yaşlanmış”, Davut Bahadır yol gösterecektir.

Yalnız Kurt, atv’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 19:00’da süregelen ATV Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Yalnız Kurt programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply