Yaprak Dökümü – Kanal D, 19 Eylül 2022 Pazartesi 11:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Yaprak Dökümü – Kanal D, 19 Eylül 2022 Pazartesi 11:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yaprak Dökümü, 19 Eylül 2022 Pazartesi günü ekrana geliyor. Yaprak Dökümü programını saat 11:00’de Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Ali Rıza Bey’e nazaran; şartlar ne olursa olsun, bir babanın evlatlarına bırakacağı en kıymetli miras temiz bir isimdir. Kaymakamlıktan emekli olup, İstanbul’daki baba evinde yeni bir hayata başlamış olan Ali Rıza Bey ve ailesi için geçen seneler oldukca hüzünlüydü.

Evlatlarını tekrardan kanatlarının altında toplayıp, dağılan ailesini bir araya getirmeye çalışan Ali Rıza Bey’in bitkin bedeni, yaşanmış olan olaylardan sonrasında daha çok dayanamaz.

Necla ailesine sırtını dönmüş, Fikret ise tek başına yeni yaşamını kurma çabasına girmiştir. Çaresiz kalan Hayriye Hanım artık son ümit kapısı olarak Oğuz’u görmektedir. Bu süreçte, Ali Rıza Bey’e en büyük düşmanına teslim olmak hastalığından daha ağır gelmektedir.

Suçluluk duygusu altında ezilen Leyla, anne ve babasına uzattığı yardım eliyle kendini avutmaktadır. Şevket ise işlemediği suçun bedelini ödemeye devam etmektedir.

Ferhunde’nin gözü gene Tekin Ailesi’nin ve Oğuz’un üzerindedir. Necla’nın evliliğinde baş gösteren sorunlardan kaçması, Ali ile aralarında

Yaprak Dökümü, Kanal D’de gösterilen ve 19 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 09:00’da başlamış olan Neler Oluyor Hayatta adlı programdan sonrasında saat 11:00’de başlamış olacak.

Yaprak Dökümü programının yayını, 12:00’de gösterilen Kanal D Haber Gün Arası adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply