Yargı 35.Bölüm Yeni Sezon 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Yargı 35.Bölüm Yeni Sürem 2.Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Yargı dizisinin yeni kısmı Pazcaar akşamı 20.00’de KANAL D’de!

Başrollerinde Pınar Deniz ve  Kaan Urgancıoğlu şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yargı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Yargı 35.Bölüm Yeni Sürem 2.Fragmanı

Yargı dizisinin 35. bölüm özeti oku Cuma KANAL D. Yargı dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

İkisinin de kardeşlerinden yana canlamış olurının yanmış olduğu bir kırımle başlamış olan öykünin kahrfakatnlamış olurı; mesleki yaşamlarında ayrı olan yolları son kez kesişen ve birleşen Ceylin ve Ilgazca.. Bazcaen birbirlerine tutkuyla bağlandıkları, kimi zfakatn göz yaşlarıyla ayrı düşmek yükümlülükinde bırakıldıkları bu ilişkide, artık yaşamları süresince unutfakatyacakları bir dönüm noktasındadırlar. Sırlara boğulmuş Zaışık düğümü çaslılmüştür, acaba Ceylin’in sonucu öğrendiklerindson olarakra ne olacaktır?

Yaptıklarıyla çevresindeki hepimizi kırıp döken ve bu yüzden oluşturduğu ilaçsa hiddet dalgasının altında kalmak suretiyle olan Yekta’yı, bugüne dek karşısındaki kimseden görmediği bir intikam arzusu beklemektedir. Çınar ise, çaslılen düğümle beraber yeni bir yaşfakat adım atmak ister; yalnız, hesaplanfakatyan bazcaı gelişmeler acaba bunu başarmasına izin verecek midir? Ilgazca ve Ceylin’in yolcyüceğunda “son” hala oldukça uzaktadır, şimdilik mevzulmuş olan virgül acaba onları nereye savuracaktır? Ne kendilerinin ne ailelerinin ne de arkadaşlarının gerçekliğinden kuşku etmiş olduğu aşkları, bugünden asla öngoremeyecekleri kadar büyüyecek vakalar silsilesinin içinde nereye evrilecektir?

Yargı Dizi Mevzusu

Yargı, aksiyon ve dram türündeki Türk tv dizisidir. diziris.com Dizinin senaristliği Gökyüzü Ergenekon tarafınca yazcaıldı. Dizi avukatların rekabete dayalı öyküsünü mevzu alacaktır. Dizi, Gökyüzü Ergenekon’un Adalet sarayı’de yapmış olduğu gözgüretlere dayanarak oluşturduğu hukuki çatışmaları yansıtıyor. Savcı Ilgazca ve avukat Ceylin’in içinde yaşanmış olanlamış olurı anlatacak olan Yargı dizisi seyircilere aile kıymetlerini ve hakkaniyet kavramcığını değişik bir perspektifyla sorgulatacak. Bir kırım vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkiinde bırakan öyküsünün anlatılacağı ve aile içi itimat kavramcığını ters yüz edecek öyküsiyle ‘Yargı’ pazcaar akşamı ilk bvefat etmesiyle ekranlamış olurda olacak.

Leave A Reply