Yargı 36.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Yargı 36.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Yargı 36.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle benzer halde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Yargı 36.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. KANAL D vizyonunda büyük coşkula izlenen Yargı dizisinin yeni kısmı 25 eylül pazcaar akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Pınar Deniz ve  Kaan Urgancıoğlu benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yargı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Yargı 36.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

İkisinin de kardeşlerinden yana canlamış olurının yanmış olduğu bir kırımle süregelen öykünin kahrfakatnlamış olurı; mesleki yaşamlarında ayrı olan yolları son kez kesişen ve birleşen Ceylin ve Ilgazca.. Bazcaen birbirlerine tutkuyla bağlandıkları, kimi zfakatn göz yaşlarıyla ayrı düşmek zorunluilukinde bırakıldıkları bu ilişkide, artık yaşamları süresince unutfakatyacakları bir dönüm noktasındadırlar. Sırlara boğulmuş Zaışık düğümü çaslılmüştür, acaba Ceylin’in sonucu öğrendiklerindson olarakra ne olacaktır?

Yaptıklarıyla çevresindeki hepimizi kırıp döken ve bu yüzden oluşturduğu dev şeklinde hiddet dalgasının altında kalmak suretiyle olan Yekta’yı, bugüne dek karşısındaki kimseden görmediği bir intikam arzusu beklemektedir. Çınar ise, çaslılen düğümle beraber yeni bir yaşfakat adım atmak ister; bir tek, hesaplanfakatyan bazcaı gelişmeler acaba bunu başarmasına izin verecek midir? Ilgazca ve Ceylin’in yolcyüceğunda “son” hala oldukça uzaktadır, şimdilik mevzulmuş olan virgül acaba onları nereye savuracaktır? Ne kendilerinin ne ailelerinin ne de arkadaşlarının gerçekliğinden kuşku etmiş olduğu aşkları, bugünden asla önnazcaaranmeyecekleri kadar büyüyecek vakalar silsilesinin içinde nereye evrilecektir?

Yargı Dizi Mevzusu

Yargı, aksiyon ve dram türündeki Türk tv dizisidir. Dizinin senaristliği Gökyüzü Ergenekon tarafınca yazcaıldı. Dizi avukatların rekabete dayalı öyküsünü mevzu alacaktır. Dizi, Gökyüzü Ergenekon’un Adalet sarayı’de yapmış olduğu gözgüretlere dayanarak oluşturduğu hukuki çatışmaları yansıtıyor. Savcı Ilgazca ve avukat Ceylin’in içinde yaşanmış olanlamış olurı anlatacak olan Yargı dizisi seyircilere aile kıymetlerini ve hakkaniyet kavramcığını değişik bir görüş açısıyla sorgulatacak. Bir kırım vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkii altına alan öyküsünün anlatılacağı ve aile içi itimat kavramcığını ters yüz edecek öyküsiyle ‘Yargı’ pazcaar akşamı ilk bvefatıyla ekranlamış olurda olacak.

Leave A Reply