Yargı – Kanal D, 20 Kasım 2022 Pazar 14:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yargı, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Yargı programını saat 14:00’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Vicdanıyla savaşı devam eden Ilgaz için yaşamının anlamı olan işinden el çektirilmesi büyük yıkım olur. Ne zamandır beklediği intikam fırsatını eline geçiren Yekta, kartlarını insafsızca oynamaya adım atar. Bir suçluymuşçasına ceza kesilen kocası ve arkadaşlarının yanında her daim koşulsuz duran Ceylin’in de onlara yardım etmek için bir planı vardır. Sadece tüm bu savaşın haricinde iki aileyi de yakından ilgilendiren yeni bir cenk başlamaktadır.

Yargı, Kanal D’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 13:00’te süregelen Arda ile Omuz Omuza adlı programdan sonrasında saat 14:00’te başlamış olacak.

Yargı programının yayını, 16:15’te gösterilen Üç Kız Kardeş adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply