Yargı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 35.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

0

Yargı Yeni Sürem Ne Zfakatn Başlamış olacak? 35.Bölüm Ne Zfakatn Yayınlanacak?… Kanal D’nin sevilerek izlenen dizisi Yargı pazcaar günleri ekranlamış olura gelmeye ilaçm edecek. 34.Kısmı ile sfaiz finaline giden Yargı gene bomba şekilde dönecek. Peki Yargı’nın yeni sfaizu ne zfakatn başlamış olacak?

YENİ SEZON NE ZAMAN?

Yargı dizisi yapımcısı Ay Yapım, yeni sfaiz tanıtım çekimleri için 20 Ağustos 2022 cumartesi günü sete çıkmaya hazcaırlandıklarını belirtmişti. Yargı 2. sfaiz ile 18 Eylül 2022’de başlamış olacak. .

Ceylin gaslı kara ve kaidelar söz mevzusu olduğunda sınır tarifayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili gene yasadışı yoldan data alabilmek için savcı Ilgazca’ın karşısına çıkar. Sadece Ilgazca’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik mevzusunda katı kaideları vardır, bu yüzden de kariyerinde fazcalaca başarı göstermiş ve saslı dinlenen bir savcıdır.

Ilgazca kardeşi Çınar’ın katil olmakla kabahatlanmış olduğu bir kırım vakasıyla karşılaşınca; ilk kere kendi kaidelarını yıkar. Ceylin’den kardeşini müdafasını ister. Bu noktadan sonrasında işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgazca ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulaşacaklardır.

Leave A Reply