Yasak Elma 148.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Yasak Elma 148.Bölüm Fragmanı ile Pazcaartesi akşamı FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm edecek. Yasak Elma 148.Bölüm özetini hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Byücet benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yasak Elma bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Yasak Elma 148.Bölüm Fragmanı

Yasak Elma dizisinin 148.bölüm özeti oku Pazcaartesi Fox TV. Yasak Elma dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çağatay’ın Doğan’a yapmış olduklarından sonrasında Doğan gaslınü karartır ve Çağatay’dan sonsuzyen kurtulmaya karar verir. Ne yazcaık ki, planı sanmış olduğu benzer şekilde gitmeyecek ve büyük bir yıkımle neticelenecektir. Handan’ın yeni ortak olması, Yıldız ve Nadir’i şaşkına tercümer. Handan bundan sonrasında Yıldız ve Nadir’e kök söktürmeye katidır. Çağatay olan bitenin arkasında Doğan’ın byücenduğunu anlayarak ona ağır bir darbe indirmenin hazcaırlığını yapar. Nadir ve Yıldız’ın Handan’dan kurtulmak için yapmış oldukları planın işe yaramış olduğunı düşünürlerken, Handan kendi planını fazcalacatan dörutubetye sokmuştur. Doğan da, Çağatay’ı Yıldız’ın yaşamından tfakatmen çıkarmak ister. Ekin ve Çağatay’ın Doğan için yapmış olduğu plan suya fikir, başka yollar arfakatya adım atarlar. Yıldız ve Nadir, Handan’dan tfakatmen kurtulmak için plan yaparlarken, Handan’ın onlar için hazcaırladığı başka sürprizleri vardır… Ekin’in gelmesi Doğan üstünde şok etkii yaratırken, Ekin’i kimin kurtardığı büyük bir şikedir. Doğan ona ihanet eden kişiyi affetmezken Çağatay, Doğan’ın gerçek yüzünü Yıldız’a göstermek ister.

Yasak Elma Dizi Mevzusu

Nadir’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolcfakatsıyla meydan tfakatmen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlamış olurını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve evlatlarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazcaırlıkları içindedir. Nadir başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir süre içinderın en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği sonucu verirler. Yasak Elma’nın yeni bölüm fragmanında Şahika, elinde bavul ile parmaklıklar ardına düşer. Sadece onu orada da bekleyen bir sürpriz vardı. Hakirlite onu karşılayan tanıdık çehre, Şahika’yı dehşete düşürür. Yasak Elma yeni sfaiz zfakatnı derhal derhal belli olmadı. Dizinin Nadir’i Şevval Sam cemiyetsal medyadan yapmış olduğu açıklfakatda “Herhalde ağustos başı, temmuz sonu benzer şekilde sete çıkarız. Eylülde de elimizde yığın olması lazcaım, her an her şey olabilir. Bu seışık sizi Yasak Elma’sız bırakmfakatk için o tarihlerde çekimlere başlamış olacağız benzer şekilde görünüyor.” demişti.

Yasak Elma Dizi Oyuncuları

Halit Argun (Talat Byücet), Nadir Ekinci (Şevval Sam), Yıldız Yılmazca (Eda Ece), Şahika (Nesrin Cavadzade), Kaya Ekinci (Sulh Kılıç), Zehra Argun (Şafak Pekdem)

Leave A Reply