Yazgı – TV8, 1 Aralık 2022 Perşembe 11:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Yazgı – TV8, 1 Aralık 2022 Perşembe 11:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yazgı, 1 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Yazgı programını saat 11:30’da TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Seneler ilkin Trabzon’da bir doğumhanede aynı saatlerde doğum icra eden iki hanım. Biri Kerime, diğeri Ayfer. Yusuf kızının olacağını öğrendiği günden itibaren korkulu planını devreye sokar. Ayfer’in oğlu ile Kerime’nin kızı, Yusuf’un ihtirasları yüzünden gerçek annelerinden koparılıp değiştirilir.

Trabzon’da doğan Dünya bebek oldukca güzel bir avukat, Ümit bebek ise başarı göstermiş ve yakışıklı bir mimar olur. Alınyazısı onları doğdukları gün bir araya getirir. Alınyazısı onları birbirlerinin ailelerine teslim eder.

Seneler sonrasında yeniden bir araya gelirler. Şimdi tüm sırların çözülme zamanı. Bu sebeple hiçbir sır kalımlı değil, ne olursa olsun çözülür.

Yazgı, TV8’de gösterilen ve 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 08:45’te süregelen Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa isminde programdan sonrasında saat 11:30’da başlamış olacak.

Yazgı programının yayını, 12:45’te gösterilen Canım Annem isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply