Yazgı – TV8, 2 Aralık 2022 Cuma 11:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Yazgı – TV8, 2 Aralık 2022 Cuma 11:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yazgı, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Yazgı programını saat 11:30’da TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Seneler ilkin Trabzon’da bir doğumhanede aynı saatlerde doğum icra eden iki hanım. Biri Kerime, diğeri Ayfer. Yusuf kızının olacağını öğrendiği günden itibaren korkulu planını devreye sokar. Ayfer’in oğlu ile Kerime’nin kızı, Yusuf’un ihtirasları yüzünden gerçek annelerinden koparılıp değiştirilir.

Trabzon’da doğan Dünya bebek oldukça güzel bir avukat, Ümit bebek ise başarı göstermiş ve yakışıklı bir mimar olur. Yazgı onları doğdukları gün bir araya getirir. Yazgı onları birbirlerinin ailelerine teslim eder.

Seneler sonrasında yeniden bir araya gelirler. Şimdi tüm sırların çözülme zamanı. Bu sebeple hiçbir sır kalımlı değil, ne olursa olsun çözülür.

Yazgı, TV8’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 08:45’te süregelen Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa adlı programdan sonrasında saat 11:30’da başlamış olacak.

Yazgı programının yayını, 12:45’te gösterilen Canım Annem adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply