Yazgı – TV8, 23 Kasım 2022 Çarşamba 11:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Yazgı – TV8, 23 Kasım 2022 Çarşamba 11:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yazgı, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Yazgı programını saat 11:30’da TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Seneler ilkin Trabzon’da bir doğumhanede aynı saatlerde doğum meydana getiren iki hanım. Biri Kerime, diğeri Ayfer. Yusuf kızının olacağını öğrendiği günden itibaren korkulu planını devreye sokar. Ayfer’in oğlu ile Kerime’nin kızı, Yusuf’un ihtirasları yüzünden gerçek annelerinden koparılıp değiştirilir.

Trabzon’da doğan Dünya bebek fazlaca güzel bir avukat, Ümit bebek ise başarıya ulaşmış ve yakışıklı bir mimar olur. Alınyazısı onları doğdukları gün bir araya getirir. Alınyazısı onları birbirlerinin ailelerine teslim eder.

Seneler sonrasında yine bir araya gelirler. Şimdi tüm sırların çözülme zamanı. Şundan dolayı hiçbir sır kalımlı değil, ne olursa olsun çözülür.

Yazgı, TV8’de gösterilen ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 08:45’te süregelen Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa adlı programdan sonrasında saat 11:30’da başlamış olacak.

Yazgı programının yayını, 12:45’te gösterilen Canım Annem adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply