Yemin 496.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle! 15 Eylül Perşembe Kanal 7

0

Ygüvenılir 496.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle! 15 Eylül Perşembe Kanal 7…Kanal 7’nin beğenilen dizisi Ygüvenılir 14 Eylül Çarşamba akşamı ekranlamış olura geldi. Her hafta değişik bir coşkua sürükleyen Ygüvenılir dizisi bu haftada seyircileri ekran başına kilitleyecek. Ygüvenılir 496.Bölümde neler olacak? Ygüvenılir hafta içi her akşam saat 19.00′ da Kanal 7’de…

Yaşamış olduğu sualnlıkları geride bırakmaya çalışan Komut, yeni bir yaşfakat adım atar. Oğlu Yiğit’le beraber ailesini de alıp kentden uzak bir çiftliğe yerleşir. Komut, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir yaşam sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik yaşamı, baba oğul içinde oldukca kuvvetli bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.

Kemal Narin’in İmdadına Yetişti

Komut’in ve Tarhun ailesinin sakin yaşamları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişmiş olur. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanoğlua yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Komut ile kesiştiğinde artık aslabir şey eskisi benzer halde olmayacaktır. Komut yaşamını alt üst eden bu yabani kızla iyi mi baş edecektir? Gülperi, asla bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Leave A Reply